119.22

109.61

8.39

4.01

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-05-20 o godzinie 20:00.

Lotnik gra coraz lepiej

Zwycięstwem Lotnika 4-2 zakończył się dzisiejszy sparing jeżowian z Czarnymi Wamag Wałbrzych. Piłkarze Marka Herzberga zagrali okresami dobry mecz, a na początku II połowy prowadzili już 3-0.
Do przerwy wynik brzmiał 2-0 dla nominalnych gospodarzy tego spotkania (mecz odbył się w Siedlęcinie), a gole dla lidera jeleniogórskiej okręgówki zdobyli Michał Zieliński i Jarosław Kondraciuk. Po przerwie lotnicy nie zwalniali tempa co przyniosło kolejne trafienie, a tym razem na listę strzelców wpisał się Marcin Romaniak. Gdy wydawało się, że kolejne gole są tylko kwestią czasu z letargu obudzili się wałbrzyszanie, którzy zdobywając dwa gole złapali kontakt z rywalem. Lotnik grał jednak do końca co zaowocowało trafieniem Mateusza Zawdzkiego, który ustalił rezultat meczu na 4-2.
Trzecia z rzędu wygrana w sparingu to dobry prognostyk przed zbliżającym się meczem jeżowian w Świętoszowie, gdzie powalczą oni o przepustki do półfinału jeleniogórskiego PP. Spotkanie to zostanie rozegrane już w najbliższą sobotę, a jeśli pogoda nie przeszkodzi to kolejnym meczem będzie już inaugurująca rundę wiosenną Ligi Okręgowej wypad do Raciborowic na mecz z miejscowym GKS-sem.

Skład Lotnika (bez rozróżnienia zmienników i I jedenastki): Jarosław Raus - Robert Idzi, Robert Turczyk, Adrian Lis, Andrzej Marek, Marcin Rześny, Kazimierz Hamowski, Jarosław Kondraciuk, Michał Zieliński, Bartosz Chrząszcz, Michał Gołąb, Michał Kowiel, Bartosz Rafiński, Mateusz Zawadzki, Marcin Romaniak, Kamil Skolimowski.

2006-03-04 21:22