165.64

86.80

11.36

5.84

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-05-20 o godzinie 22:00.

Pierwszy sparing Pub Gola na remis

Piękna słoneczna aura towarzyszyła pierwszemu sparingowi, który rozegrali dzisiaj piłkarze Pub Gol Jelenia Góra. Lider B-klasy zremisował bezbramkowo w Podgórzynie z miejscowym Metgumem (A-klasa). Nie jest to zły wynik szczególnie jeśli weźmiemy po uwagę fakt, iż trener Lech Walczak nie miał dzisiaj do dyspozycji wielu zawodników.
Pierwsza połowa stała pod znakiem dominacji Metgumu. Gospodarze przesiadywali non stop na połowie jeleniogórzan, jednak poza seryjnie wykonywanymi rzutami rożnymi nie mieli z tego żadnych korzyści. Dopiero w ostatnich minutach pierwszej połowy Podgórzyn stworzył sobie sytuację sam na sam ale Jarosław Szaraniec uratował nasz zespół przed utratą gola.
W drugiej połowie role się odwróciły, teraz stroną atakującą byli piłkarze Pub Gol i to oni byli bliżsi zdobycia zwycięskiej bramki. Najbliżej tego był Robert Pisarz, jednak po jego strzale jeden z miejscowych obrońców wybił piłkę z linii bramkowej. Mecz toczył się w dobrej atmosferze o co zadbał sędzia Paweł Osiński, który bardzo dobrze prowadził te zawody.
Tak więc przygotowania pubowiczów do ligi i Pucharu Polski rozpoczęły się na dobre, niebawem rozpoczną się też treningi i poznamy kolejnych sparingpartenrów. Na koniec jako ciekawostkę podajemy informację, że niedawno z Metgumem mierzył się główny rywal ligowy Pub Gola - KS Maciejowa. Wynik tego meczu to 6-0 dla Metgumu...

Skład Pub Gol: Jarosław Szaraniec - Igor Demjanienko, Jacek Ochlik, Robert Pisarz, Artur Kołodziej, Piotr Grzyl, Tomasz Walczak, Tomasz Kocioła, Bogusław Borsuk, Radosław Dutka, Andrzej Pieroń, Wiktor Michnowski (wszedł w II połowie).

2006-03-05 21:56