euro euro 1 EUR 4.3323
frank szwajcarski frank szwajcarski 1 CHF 4.4345
funt szterling funt szterling 1 GBP 5.067

Łatwe punkty Lotnika w meczu z Włókniarzem

Bez problemów zainkasowali w świąteczną sobotę komplet punktów piłkarze Lotnika Jeżów Sudecki. Podopieczni trenera Kazimierza Hamowskiego pokonali na własnym boisku Włókniarza Mirsk 3-0, a mogli znacznie wyżej, jednak celowniki mieli dzisiaj bardzo kiepsko nastawione.
Pierwsza połowa przebiegała zdecydowanie pod dyktando miejscowych, a ich przewaga została udokumentowana już w 7-ej minucie, gdy Dawid Badecki strzałem z linii pola karnego przelobował Szymona Jaworskiego. Jeden gol nie zadowalał jeżowian, którzy dążyli do podwyższenia rezultatu. Sztuki tej udało im się dokonać na trzy minuty przed przerwą, tym razem udanym lobem popisał się Dominik Kik i obie ekipy zeszły do szatni przy wyniku 2-0 dla Lotnika.
W przerwie meczu trener Krzysztof Gajewski dokonał potrójnej zmiany i goście poderwali się do ataków. Werwy starczyło im na 25 minut, w trakcie których nie udało im się zdobyć kontaktowego gola, nie stworzyli też poważniejszej sytuacji pod bramką Artura Hałki.
W końcówce zawodów Kazimierz Hamowski desygnował do gry młodzież i jak się okazało był to strzał w dziesiątkę, gdyż jeżowianie bez problemów radzili sobie ze zmęczonym przeciwnikiem. Doskonałe sytuacje do podwyższenia wyniku marnowali Leszek Kurzelewski, Tomasz Biskupski, Adam Studniarek i Sebastian Kocot, ten ostatni zrehabilitował się w doliczonym czasie gry pokonując w sytuacji sam na sam golkipera z Mirska. Gola poprzedziła koronkowa akcja całego zespołu, a ostatnie podanie było zasługą Studniarka.

LOTNIK JS - WŁÓKNIARZ MIRSK 3-0 (2-0)

Bramki: 1-0 Badecki 7', 2-0 Kik 42', 3-0 Kocot 90'.
Żółte kartki: Palimąka, Biskupski oraz Dołęga, Niemienionek.
Sędziowali: Łukasz Nalepa jako główny oraz Marek Bałacki i Piotr Nowicki.
Widzów: 150.

LOTNIK: Hałka - Kurzelewski (82' Kocot), Palimąka, Gęca (75' Karmelita), Zwierzyński, Gołąb, Biskupski, Kik, Hamowski, Badecki (75' Gajewski), Studniarek.
WŁÓKNIARZ: Jaworski - Dołęga, Niemienionek, Grygiel, Krawczyk (60' Supel), Badura, Juźwik (46' Sz. Morzecki), Sidorski, Faściszewski (46' Dubiel), Kowalski, Majer (46' B. Morzecki).

2011-04-23 21:31