CO
461.26
mg/m3
O3
19.16
ug/m3
PM10
31.70
ug/m3
PM2.5
27.70
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie małe
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Pielmieni wieprzowo wolowe 100 szt +3... (2024.04.23)
Sprzedam:
- BEZPIECZNI W SIECI gra wielkoformatow... (2024.04.23)
Sprzedam:
- Animacje dla dzieci (2024.04.22)
Sprzedam:
- Pierogi ręcznie lepione,gotowe do jedzenia (2024.04.22)
Sprzedam:
- belki rustykalne Na Wymiar maskownice... (2024.04.22)
Sprzedam:
- Pierogi ręcznie lepione,gotowe do jedzenia (2024.04.21)
Różne:
- OC/AC Najtańsze ubezpieczenie (2024.04.20)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.19)
Różne:
- Okazja, Zamów zestaw 5 sztuk próbek imitacj... (2024.04.19)
Kupię:
- Kupię ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI... (2024.04.19)
- Genius:
› Karkonosze w finale
2024.04.25 07:06
- kibic:
› Zestaw par 22. kolejki ligi okręgowej
2024.04.25 06:57
- PiS:
› Rozmowa z Andrzejem Badermannem, prezesem Gryfa Gryf...
2024.04.25 06:07
- Do HAHA:
› Karkonosze w finale
2024.04.24 23:51
- Mutant:
› Zestaw par 21. kolejki A klasy
2024.04.24 22:04
dolar amerykański | 1 USD | 4.0417 | |
euro | 1 EUR | 4.3177 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4202 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.022 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.171 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Zestaw II i I kolejki B-klasy
II kolejka B-klasy:niedziela, 24 sierpnia 2014:
grupa I:
Orły Lipienica - Amfibolit Leszczyniec, godz. 11:00
Kwarc Pisarzowice - Gnejs Ogorzelec, godz. 11:00
Lesk Sędzisław - Spójnia Sadym, godz. 11:00
Bóbr Opawa - Husaria Grzędy, godz. 11:00
Olimpia II Kamienna Góra - Uran Okrzeszyn, godz. 12:00
Victoria Czadrów - Dragon Miszkowice, godz. 12:00
Pagaz Krzeszów - Auxilia Janiszów, godz. 15:00
grupa III:
Fatma Pobiedna - LZS Niwnice, godz. 15:00
LZS Kościelnik - Zbylut Zbylutów, godz. 15:00
Pogoń Wleń - LZS Sobota, godz. 15:00
Bielany Biedrzychowice - Kwisa Mroczkowice, godz. 15:00
Cosmos Milików - Bazalt Wojciechów, godz. 15:00
SKS Pławna - KS Kotliska, godz. 15:00 w Kotliskach
grupa IV:
Orzeł Gościszów - Znicz Kruszyn, godz. 11:00
LKS Kraśnik Dolny - KS Trzebień, godz. 11:00
Jawa Otok - Kolonia Bolesławiec, godz. 11:00
Roan Tomisław - Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka, godz. 11:00
TS Parzyce - LKS Mierzwin, godz. 11:00
LKS Ocice - KS Włodzice, godz. 13:00
LKS Dobra - LZS Nowa, godz. 16:00
I kolejka B-klasy:
niedziela, 24 sierpnia 2014:
grupa V:
Zryw Bratków - Granica Miłoszów, godz. 11:00
Granit Gierałtów- WKS Żarki Średnie, godz. 11:00
LZS Porajów Kopaczów - LZS Pisarzowice, godz. 11:00
LZS Henryków - Sudety Sieniawka, godz. 15:00
Przyszłość Dłużyna - Piast Czerwona Woda, godz. 11:00
Pauzuje LZS Ręczyn, LZS Radogoszcz wycofał się z rozgrywek.
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2014-08-21 11:53
› Wyniki i tabele po 19. ...
2024-04-06
komentarze: 124
› Zestaw par 18. kolejki ...
2024-04-02
komentarze: 22
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-04-08
komentarze: 24
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-04-02
komentarze: 17
› Wyniki i tabele po 19. ...
2024-04-12
komentarze: 192