CO
39.86
mg/m3
O3
95.31
ug/m3
PM10
8.29
ug/m3
PM2.5
5.15
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
słabe opady deszczu
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.03.28)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione mix smaków (2024.03.27)
Kupię:
- Kupię ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI... (2024.03.26)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.25)
Sprzedam:
- Maskownice na wymiar belki rustykalne... (2024.03.25)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione wielkanocne (2024.03.24)
Dam pracę:
- Kierowca Kat.C (2024.03.24)
Kupię:
- KUPIĘ OBRAZY - SKUP OBRAZÓW - OLEJNE, A... (2024.03.22)
Dam pracę:
- Prace pomocnicze i rozbiórkowe Niemcy (2024.03.22)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.22)
- Koko:
› Wyniki i tabela po 17. kolejce ligi okręgowej
2024.03.28 16:36
- kibic:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.28 15:34
- Pinokio:
› Zestaw par 23. kolejki 3. ligi, grupa 3
2024.03.28 14:02
- Do wyżej:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.28 11:21
- Kibic:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.28 01:51
dolar amerykański | 1 USD | 4.0081 | |
euro | 1 EUR | 4.3191 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4228 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.0474 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1705 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Kadra na UEFA Regions Cup bez zawodników z OZPN JG
Żaden z piłkarzy reprezentujących kluby OZPN Jelenia Góra nie znalazł się w kadrze Dolnego Śląska na turniej UEFA Regions Cup, który odbędzie się we wrześniu na boiskach okręgu legnickiego. Jedynie na liście rezerwowej znalazł się bramkarz kowarskiej Olimpii Mateusz Gilewski. Poniżej pełny skład powołanej kadry.Jarosław Krawczyk (Sokół Wielka Lipa), Marcin Gąsiorowski (Ślęza Wrocław) - Marcin Buryło, Adrian Leśniarek, Mariusz Paszkowski, Łukasz Maciejewski, Damian Niedojad (wszyscy Lechia Dzierżoniów), Jacek Mądrzejewski, Kamil Żbik, Marek Gacek (wszyscy KP Brzeg Dolny), Łukasz Deneka (Bystrzyca Kąty Wrocławskie), Konrad Babeczko, Marcin Kula (obaj Orkan Szczedrzykowice), Marek Budny, Paweł Boczarki (obaj Foto-Higiena Gać), Jakub Jakóbczyk, Szymon Przystalski (obaj Ślęza Wrocław), Patryk Gołębiewski (Piast Żmigród). Rezerwowi: Mateusz Gilewski (Olimpia Kowary), Łukasz Kucyniak (Foto-Higiena Gać), Kamil Kaczmarek (LKS Stary Śleszów), Daniel Wałęga (KP Brzeg Dolny).
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2014-08-23 08:47
› Wyniki i tabele po 17. ...
2024-03-23
komentarze: 163
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-03-04
komentarze: 12
› Zestaw par 16. kolejki ...
2024-03-11
komentarze: 49
› Wyniki i tabele po 16. ...
2024-03-16
komentarze: 152
› Zestaw par 17. kolejki ...
2024-03-18
komentarze: 57