331.55

99.73

10.71

8.00

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-04-23 o godzinie 14:00.

Karkonosze zagrają dzisiaj w Jeżowie Sudeckim

Dzisiaj (2 września 2014) o godzinie 17-ej na stadionie w Jeżowie Sudeckim odbędzie się mecz II rundy Pucharu Polski OZPN Jelenia Góra pomiędzy miejscowym Lotnikiem i Karkonoszami Jelenia Góra.
Bez wątpienia jest to jedno z ciekawszych spotkań tej fazy rozgrywek, a prognozowania zwycięzcy przed jego rozpoczęciem nie jest takie oczywiste, bo trener Artur Milewski chce dać minuty na boisku wszystkim zawodnikom, zwłaszcza tym, którzy nie mieli okazji spędzić ich przy okazji meczów III ligi dolnośląsko - lubuskiej. - To, że szansę występu dostanie kilku rezerwowych nie oznacza, iż nie traktujemy tego meczu poważnie. Przeciwnie, chcemy go wygrać i awansować do następnej rundy - mówi trener Karkonoszy, który nie chce zdradzać kto z rezerwowych dostanie dzisiaj szansę występu. Jedynie udało nam się ustalić, iż pierwszy oficjalny występ w jeleniogórskim zespole zaliczy bramkarz Łukasz Kłobucki.
Na koniec przypomnienie ostatniego pojedynku między Lotnikiem i KSK. Odbył się on 9 września 2009 roku w Jeżowie Sudeckim, również w ramach II rundy Pucharu Polski OZPN JG. Po 90 minutach wynik brzmiał 2-2, a rzuty karne wygrali jeleniogórzanie 4-2.
Informacja dla wybierających się na mecz - bilety wstępu są w cenie 5 zł. Cały dochód zostanie przekazany na działalność sekcji młodzików Lotnika.

2014-09-02 09:16