130.12

94.66

8.64

6.29

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-04-23 o godzinie 12:00.

Wygrana młodzików, przegrana trampkarzy

W ostatniej chwili uratowali dzisiaj punkty młodzicy Karkonoszy Jelenia Góra. Nasz zespół pokonał przy Lubańskiej LTS Leśna 3-2, a zwycięstwie biało - niebieskich zadecydowało ostatnie 120 sekund.
Już w piątej minucie goście mogli objąć prowadzenie, bo po przewinieniu Mikołaja Milewskiego sędzia zarządził rzut karny. Czyste konto Karkonosze zawdzięczają swojemu bramkarzowi Marcinowi Romanowskiemu. Dwie minuty później już nie było czyste, gdyż Stelzer znalazł sposób na jego pokonanie. Odpowiedź Karkonoszy przyszła w 20-ej minucie. Zawodnik LTS-u dotknął piłki ręką we własnym polu karnym i Brajan Kułakowski spisał się w roli egzekutora. Do przerwy 1-1.
Po zmianie stron akcja Hellera przyniosła prowadzenie leśnianom. Wydawało się, iż ten wynik utrzyma się do końca, jednak w 59-ej minucie Konrad Kamiński doprowadził do remisu, a w doliczonym czasie gry Radosław Tyrański wykorzystał sytuację sam na sam i zapewnił Karkonoszom komplet oczek.

KSK: Romanowski - Bartecki, Milewski, Tokarz, Chorągwicki, Kułakowski, Gronowski, Mazurkiewicz, Tyrański. Rezerwowi: Zakrzewski, Wójcicki, Żurawski, Pietrzak, Firmanty, Bednarzewski, Kamiński.

Swój mecz rozgrywali dzisiaj również trampkarze KSK. Niestety nie był to udany występ, bo Lechia Dzierżoniów wygrała przy Lubańskiej 5-0. Warto dodać, iż w barwach zespołu gości wystąpiło kilku zawodników, którzy trafili do Dzierżoniowa z Chojnika Jelenia Góra.

2014-09-24 19:47