230.80

56.38

3.22

1.75

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-03-28 o godzinie 09:00.

Pogrom Olimpii w Gryfowie Śląskim

Goście przyjechali do Gryfowa Śląskiego bez Grzesiaka, Masiela, Hadały i Bocheńskiego. Gryf od pierwszej minuty spróbował zaatakować. Przyniosło to efekt już w 2. minucie kiedy w zamieszaniu lot piłki niefortunnie przeciął Krzysztofek i ta wpadła do siatki. Nieszczęśliwy zawodnik Olimpii szybko odpokutował swoje winy. W 16. minucie po dośrodkowaniu Bażyńskiego przelobował Króla i był remis. Kluczowym momentem dla dalszych losów meczu była sytuacja z 20 minuty. Wówczas zdaniem sędziego P. Powiertowski sfaulował Cabałę za co został ukarany czerwoną kartką. - Moim zdaniem sędzia ewidentnie się pomylił. Zresztą nie był to jedyny przypadek w tym meczu - krytykował Łukasz Kraszewski, trener Olimpii. W 40. minucie nastawieni na grę z kontry gryfowianie ponownie mogli prowadzić, ale pomylił się Skwara. Po zmianie stron szczęście dopisało Hermanowi, który w 53. minucie w zamieszaniu pod bramką Olimpii odzyskał prowadzenie dla Gryfa. W 72. minucie kolejne pudło zaliczył Skwara. Po chwili zamienił go doświadczony Ślusarczyk. Doświadczonemu napastnikowi Gryfa wystarczył kwadrans by skompletować hat-tricka i zapewnić swojej drużynie efektowną wygraną. - Moim zdaniem dwie z trzech ostatnich bramek padły po ewidentnych spalonych. Z drugiej strony zagraliśmy słaby mecz. Musimy zapomnieć o tym spotkaniu i skupiać się na tym co przed nami - zakończył trener Kraszewski.

GRYF GRYFÓW ŚLĄSKI - OLIMPIA KAMIENNA GÓRA 5:1 (1:1)

Bramki: 1:0 Krzysztofek (2-samobójcza), 1:1 Krzysztofek (16), 2:1 Herman (53), 3:1 Ślusarczyk (77), 4:1 Ślusarczyk (81), 5:1 Ślusarczyk (85).
Czerwona kartka: P. Powiertowski (Olimpia, 20 - za faul).
Żółte kartki: Herman oraz Kraszewski, Grzesiński, Błażyński.
Sędziowali: Marcin Podkowicz jako główny oraz Marek Warek i Marcin Domina.
Widzów: 200.

GRYF: Król - Traube, Marzec, Cabała (88 Koko), Wójcikowski, Rodziewicz, Chlabicz, Baszak (46 Deliman), Koman, Herman (89 Żemetro), Skwara (73 Ślusarczyk).
OLIMPIA: D. Powiertowski - Kraszewski, Pietrzykowski, Grzesiński (55 Kuk), Błażyński, Krzysztofek (55 Stefański), Zarzecki, Domin, Buda (60 Łatka), Topolski, P. Powiertowski.

2014-09-28 20:01