CO
10.90
mg/m3
O3
81.21
ug/m3
PM10
9.73
ug/m3
PM2.5
7.61
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie duże
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Nieruchomość: do wynajęcia:
- Kawalerka do wynajęcia (2024.04.17)
Sprzedam:
- gra XXL o STRAŻY POŻARNEJ dla DZIECI ... (2024.04.17)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.16)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.14)
Różne:
- serwis okien i drzwi (2024.04.14)
Różne:
- Lamele sufitowe na wymiar, imitacja d... (2024.04.13)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.11)
Sprzedam:
- Lamele drewnopodobne na sufit prosto ... (2024.04.11)
Różne:
- Pranie mebli tapicerowanych-sofy,kana... (2024.04.10)
Różne:
- usługi ogrodowe (2024.04.10)
- Keku:
› Zestaw par 20. kolejki A klasy
2024.04.18 13:09
- silny ludź od ryżego:
› Zielone miasto to tańsze miasto
2024.04.18 12:11
- Milikow:
› Zestaw par 14. kolejki B klasy
2024.04.18 09:23
- Fortuna:
› Zestaw par 21. kolejki ligi okręgowej
2024.04.18 07:55
- Obstawiam:
› Zestaw par 20. kolejki A klasy
2024.04.18 07:18
dolar amerykański | 1 USD | 4.0559 | |
euro | 1 EUR | 4.3309 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4637 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.0589 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1714 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Wyniki i tabele po X, IX, VIII kolejce B-klasy
X kolejka B-klasy:niedziela, 19 października 2014:
grupa I:
Bóbr Opawa - Orły Lipienica 3-2
Husaria Grzędy - Victoria Czadrów 1-1 (0-1)
Auxilia Janiszów - Uran Okrzeszyn 0-0
Olimpia II Kamienna Góra - Lesk Sędzisław 1-3
Pagaz Krzeszów - Kwarc Pisarzowice 3-6
Spójnia Sady - Dragon Miszkowice 4-3
Gnejs Ogorzelec - Amfibolit Leszczyniec 1-1
WG OZPN zweryfikował wynik meczu Uran Okrzeszyn - Husaria Grzędy 1-0 na 0-3 vo.
1. | Lesk Sędzisław | 10 | 25 | 31:19 |
2. | Amfibolit Leszczyniec | 10 | 23 | 27:12 |
3. | Kamienna Góra II | 10 | 22 | 42:17 |
4. | Dragon Miszkowice | 10 | 17 | 33:23 |
5. | Victoria Czadrów | 10 | 17 | 27:22 |
6. | Spójnia Sady | 10 | 16 | 42:26 |
7. | Gnejs Ogorzelec | 10 | 14 | 24:22 |
8. | Kwarc Pisarzowice | 10 | 14 | 28:32 |
9. | Uran Okrzeszyn | 10 | 13 | 17:25 |
10. | Pagaz Krzeszów | 10 | 12 | 26:32 |
11. | Husaria Grzędy | 10 | 10 | 17:24 |
12. | Auxilia Janiszów | 10 | 10 | 20:38 |
13. | Orły Lipienica | 10 | 8 | 23:27 |
14. | Bóbr Opawa | 10 | 3 | 14:47 |
VIII kolejka B-klasy:
niedziela, 19 października 2014:
grupa II:
GLKS Czernica - Potok Karpniki 2-3
Bobry Wojanów - Czarni Strzyżowiec 2-4
Energobest Miłków - Pub Gol Jelenia Góra 2-1 (0-0)
KS Maciejowa - Mitex Podgórzyn 2-0
Hottur Borowice - Orzeł Mysłakowice 4-4
1. | Energobest Miłków | 8 | 24 | 24:4 |
2. | Orzeł Mysłakowice | 8 | 16 | 27:14 |
3. | Pub Gol Jelenia Góra | 8 | 16 | 15:9 |
4. | Hottur Borowice | 8 | 14 | 23:16 |
5. | Czarni Strzyżowiec | 8 | 11 | 20:25 |
6. | KS Maciejowa | 8 | 10 | 17:18 |
7. | Mitex Podgórzyn | 8 | 8 | 12:9 |
8. | Bobry Wojanów | 8 | 6 | 12:23 |
9. | GLKS Czernica | 8 | 5 | 13:19 |
10. | Potok Karpniki | 8 | 4 | 8:34 |
X kolejka B-klasy:
niedziela, 19 października 2014:
grupa III:
Kwisa Mroczkowice - LZS Niwnice 2-2
Cosmos Milików - Pogoń Wleń 2-3
KS Pławna - LZS Kościelnik 1-1
KS Kotliska - Fatma Pobiedna 8-6 (6-0)
Bazalt Wojciechów - Woskar Stara Kamienica 3-3
LZS Sobota - Zbylut Zbylutów 2-8 (2-2)
Pauzują Bielany Biedrzychowice.
1. | Pogoń Wleń | 9 | 27 | 32:5 |
2. | Bielany Biedrzychowice | 9 | 20 | 52:15 |
3. | Zbylut Zbylutów | 10 | 16 | 32:33 |
4. | Kwisa Mroczkowice | 9 | 15 | 24:13 |
5. | Sobota | 9 | 15 | 27:33 |
6. | Kościelnik | 9 | 14 | 27:23 |
7. | Niwnice | 9 | 13 | 22:20 |
8. | KS Kotliska | 8 | 12 | 25:34 |
9. | Woskar Stara Kamienica | 8 | 10 | 27:23 |
10. | Pławna | 9 | 8 | 16:18 |
11. | Cosmos Milików | 9 | 7 | 12:23 |
12. | Fatma Pobiedna | 9 | 7 | 21:28 |
13. | Bazalt Wojciechów | 9 | 1 | 9:58 |
grupa IV:
Orzeł Gościszów - LKS Ocice 2-2
Jawa Otok - TS Parzyce 1-2
Roan Tomisław - LKS Dobra 1-5 (0-0)
Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka - LKS Kraśnik Dolny 1-8
KS Włodzice - KS Trzebień 8-1
LKS Mierzwin - LZS Nowa 0-0
Kolonia Bolesławiec - Znicz Kruszyn 2-7
WG OZPN zweryfikował wynik meczu LKS Mierzwin - Orzeł Gościszów 4-2 na 0-3 vo.
1. | LKS Ocice | 10 | 26 | 35:14 |
2. | TS Parzyce | 10 | 22 | 39:10 |
3. | Orzeł Gościszów | 10 | 20 | 39:20 |
4. | Kraśnik Dolny | 10 | 20 | 38:23 |
5. | Jawa Otok | 10 | 20 | 34:24 |
6. | Kolonia Bolesławiec | 10 | 16 | 29:27 |
7. | KS Włodzice | 10 | 16 | 26:19 |
8. | Znicz Kruszyn | 10 | 15 | 38:38 |
9. | LZS Nowa | 10 | 14 | 27:24 |
10. | Mierzwin | 10 | 11 | 15:24 |
11. | Dobra | 10 | 10 | 26:39 |
12. | KS Nawara Trzebień | 10 | 6 | 17:41 |
13. | Roan Tomisław | 10 | 3 | 15:38 |
14. | Dąbrowa Bolesławiecka | 10 | 3 | 23:60 |
IX kolejka B-klasy:
niedziela, 19 października 2014:
grupa V:
Przyszłość Dłużyna - LZS Porajów Kopaczów 4-3 (1-2)
Sudety Sieniawka - Granit Gierałtów 5-5 (0-2)
LZS Ręczyn - WKS Żarki Średnie 3-2 (2-0)
LZS Pisarzowice - Zryw Bratków 0-3vo
LZS Henryków - Granica Miłoszów 0-3vo
Pauzuje Piast Czerwona Woda.
1. | Żarki Średnie | 8 | 21 | 40:6 |
2. | Ręczyn | 8 | 21 | 32:7 |
3. | Granica Miłoszów | 8 | 21 | 31:14 |
4. | Zryw Bratków | 8 | 19 | 42:10 |
5. | Granit Gierałtów | 8 | 10 | 34:26 |
6. | LZS Pisarzowice | 9 | 10 | 20:32 |
7. | Sudety Sieniawka | 9 | 10 | 25:33 |
8. | Porajów Kopaczów | 8 | 7 | 19:26 |
9. | Piast Czerwona Woda | 8 | 7 | 12:24 |
10. | Przyszłość Dłużyna | 8 | 6 | 12:34 |
11. | LZS Henryków | 8 | 0 | 5:60 |
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2014-10-19 12:26
› Wyniki i tabele po 19. ...
2024-04-06
komentarze: 124
› Zestaw par 18. kolejki ...
2024-04-02
komentarze: 22
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-04-08
komentarze: 24
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-04-02
komentarze: 17
› Wyniki i tabele po 19. ...
2024-04-12
komentarze: 192