CO
360.13
mg/m3
O3
11.57
ug/m3
PM10
28.21
ug/m3
PM2.5
25.60
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie duże
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Nieruchomość: do wynajęcia:
- Kawalerka do wynajęcia (2024.04.17)
Sprzedam:
- gra XXL o STRAŻY POŻARNEJ dla DZIECI ... (2024.04.17)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.16)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.14)
Różne:
- serwis okien i drzwi (2024.04.14)
Różne:
- Lamele sufitowe na wymiar, imitacja d... (2024.04.13)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.11)
Sprzedam:
- Lamele drewnopodobne na sufit prosto ... (2024.04.11)
Różne:
- Pranie mebli tapicerowanych-sofy,kana... (2024.04.10)
Różne:
- usługi ogrodowe (2024.04.10)
- Maciora były zawodnik granicy Miłoszów lat ponad...:
› Zestaw par 20. kolejki A klasy
2024.04.17 21:34
- Kibic:
› Zestaw par 20. kolejki A klasy
2024.04.17 21:34
- Kibic:
› Zestaw par 20. kolejki A klasy
2024.04.17 21:11
- Szparaga:
› Zestaw par 20. kolejki A klasy
2024.04.17 21:07
- Kibic:
› Zestaw par 20. kolejki A klasy
2024.04.17 20:59
dolar amerykański | 1 USD | 4.0741 | |
euro | 1 EUR | 4.3353 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4777 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.0812 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1717 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Zestaw par XI kolejki A-klasy
XI kolejka A-klasy:sobota, 25 października 2014:
grupa I:
Woskar Szklarska Poręba - Włókniarz Chełmsko Śląskie, godz. 11:00
Olimpia II Kowary - Orzeł Wojcieszów, godz. 11:00
Pogoń Świerzawa - Bóbr Marciszów, godz. 13:00
Orzeł Lubawka - Chojnik Jelenia Góra, godz. 14:30
Czarni Przedwojów - Lechia Piechowice, godz. 14:00
KS Łomnica - Nysa Wolbromek, godz. 15:00
Piast Bolków - Rudawy Janowice Wielkie, godz. 15:00
grupa II:
Błękitni Studniska Dolne - Orzeł Platerówka, godz. 11:00
Kwisa Świeradów Zdrój - Skalnik Rębiszów, godz. 12:30
Olsza Olszyna - Iskra Łagów, godz. 14:00
Cosmos Radzimów - Sudety Giebułtów, godz. 14:00
Pogoń Markocice - Chmielanka Chmieleń, godz. 14:00
Jaśnica Opolno Zdrój - Bazalt Sulików, godz. 14:00
LZS Radostów - Stella Lubomierz, godz. 14:00
grupa III:
KS Stare Jaroszowice - LZS Łaziska, godz. 11:00
LZS Brzeźnik - Apis Jędrzychowice, godz. 11:00
Sparta Zberzydowa - LZS Zaręba, godz. 11:00
KS Łąka - GKS Gromadka, godz. 11:00
Górnik Węgliniec - Majdan Bolesławice, godz. 14:00
Chrobry Nowogrodziec - GKS Iwiny, godz. 14:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki - Rybak Parowa, godz. 14:00
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2014-10-23 17:55
› Wyniki i tabele po 19. ...
2024-04-06
komentarze: 124
› Zestaw par 18. kolejki ...
2024-04-02
komentarze: 22
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-04-08
komentarze: 24
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-04-02
komentarze: 17
› Zestaw par 20. kolejki ...
2024-04-08
komentarze: 6