CO
230.80
mg/m3
O3
56.38
ug/m3
PM10
3.22
ug/m3
PM2.5
1.75
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie duże
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Kupię:
- Kupię ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI... (2024.03.26)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.25)
Sprzedam:
- Maskownice na wymiar belki rustykalne... (2024.03.25)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione wielkanocne (2024.03.24)
Dam pracę:
- Kierowca Kat.C (2024.03.24)
Kupię:
- KUPIĘ OBRAZY - SKUP OBRAZÓW - OLEJNE, A... (2024.03.22)
Dam pracę:
- Prace pomocnicze i rozbiórkowe Niemcy (2024.03.22)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.22)
Różne:
- Trawa z rolki, rolowana z położeniem (2024.03.22)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.03.21)
- Kibic:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.28 01:51
- sport to zdrowie:
› Zestaw par 18. kolejki ligi okręgowej
2024.03.27 18:34
- Do do Pinokio:
› Zestaw par 18. kolejki ligi okręgowej
2024.03.27 15:04
- Do Pinokio:
› Zestaw par 18. kolejki ligi okręgowej
2024.03.27 13:51
- roland:
› Zestaw par 18. kolejki ligi okręgowej
2024.03.27 13:16
dolar amerykański | 1 USD | 3.9857 | |
euro | 1 EUR | 4.3153 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4018 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.0327 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1706 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Zestaw par XI, X, IX kolejki B-klasy
XI kolejka B-klasy:niedziela, 26 października 2014:
grupa I:
Amfibolit Leszczyniec - Olimpia II Kamienna Góra, godz. 11:00
Dragon Miszkowice - Gnejs Ogorzelec, godz. 11:00
Uran Okrzeszyn - Spójnia Sady, godz. 11:00
Orły Lipienica - Husaria Grzędy, godz. 11:00
Kwarc Pisarzowice - Bóbr Opawa, godz. 11:00
Lesk Sędzisław - Pagaz Krzeszów, godz. 11:00
Victoria Czadrów - Auxilia Janiszów, godz. 12:00
IX kolejka B-klasy:
niedziela, 26 października 2014:
grupa II:
Potok Karpniki - Bobry Wojanów, godz. 11:00
Orzeł Mysłakowice - GLKS Czernica, godz. 11:00
Mitex Podgórzyn - Hottur Borowice, godz. 14:00
Pub Gol Jelenia Góra - KS Maciejowa, godz. 14:00
Czarni Strzyżowiec - Energobest Miłków, godz. 14:00
XI kolejka B-klasy:
niedziela, 26 października 2014:
grupa III:
Woskar Stara Kamienica - Kwisa Mroczkowice, godz. 14:00
Fatma Pobiedna - Bazalt Wojciechów, godz. 14:00
Pogoń Wleń - KS Pławna, godz. 14:00
LZS Niwnice - LZS Sobta, godz. 14:00
LZS Kościelnik - LZS Kotliska, godz. 14:00
Bielany Biedrzychowice - Cosmos Milików. godz. 14:00
Pauzuje Zbylut Zbylutów.
grupa IV:
LZS Nowa - Orzeł Gościszów, godz. 11:00
Znicz Kruszyn - KS Włodzice, godz. 11:00
LKS Kraśnik Dolny - Kolonia Bolesławiec, godz. 11:00
LKS Dobra - Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka, godz. 11:00
TS Parzyce - Roan Tomisław, godz. 11:00
LKS Ocice - Jawa Otok, godz. 13:00
KS Trzebień - LKS Mierzwin, godz. 14:00
X kolejka B-klasy:
niedziela, 26 października 2014:
grupa V:
Granica Miłoszów -WKS Żarki Średnie, godz. 11:00
Zryw Bratków - LZS Ręczyn, godz. 11:00
Granit Gierałtów - LZS Pisarzowice, godz. 11:00
LZS Porajów Kopaczów - Piast Czerwona Woda, godz. 11:00
LZS Henryków - Przyszłość Dłużyna, godz. 14:00
Pauzują Sudety Sieniawka.
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2014-10-23 18:13
› Wyniki i tabele po 17. ...
2024-03-23
komentarze: 163
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-03-04
komentarze: 12
› Zestaw par 16. kolejki ...
2024-03-11
komentarze: 49
› Wyniki i tabele po 16. ...
2024-03-16
komentarze: 152
› Zestaw par 17. kolejki ...
2024-03-18
komentarze: 57