CO
557.74
mg/m3
O3
90.66
ug/m3
PM10
42.43
ug/m3
PM2.5
37.53
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
bezchmurnie
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.03.28)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione mix smaków (2024.03.27)
Kupię:
- Kupię ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI... (2024.03.26)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.25)
Sprzedam:
- Maskownice na wymiar belki rustykalne... (2024.03.25)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione wielkanocne (2024.03.24)
Dam pracę:
- Kierowca Kat.C (2024.03.24)
Kupię:
- KUPIĘ OBRAZY - SKUP OBRAZÓW - OLEJNE, A... (2024.03.22)
Dam pracę:
- Prace pomocnicze i rozbiórkowe Niemcy (2024.03.22)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.22)
- kibic:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.28 15:34
- Pinokio:
› Zestaw par 23. kolejki 3. ligi, grupa 3
2024.03.28 14:02
- Do wyżej:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.28 11:21
- Kibic:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.28 01:51
- sport to zdrowie:
› Zestaw par 18. kolejki ligi okręgowej
2024.03.27 18:34
dolar amerykański | 1 USD | 4.0081 | |
euro | 1 EUR | 4.3191 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4228 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.0474 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1705 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Zestaw par XVII kolejki A-klasy
XVII kolejka A-klasy:niedziela, 19 kwietnia 2015:
grupa I:
KS Łomnica - Pogoń Świerzawa, godz. 11:00
Nysa wolbromek - Rudawy Janowice Wielkie, godz. 11:00
Chojnik Jelenia Góra - Bóbr Marciszów, godz. 11:00
Woskar Szklarska Poręba - Piast Bolków, godz. 14:00
Czarni Przedwojów - Olimpia II Kowary, godz. 14:00
Włókniarz Chełmsko Śląskie - Orzeł Wojcieszów, godz. 15:00
Orzeł Lubawka - Lechia Piechowice, godz. 16:00
grupa II:
Bazalt Sulików - Chmielanka Chmieleń, godz. 11:00
Błękitni Studniska Dolne - Olsza Olszyna, godz. 11:00
Jaśnica Opolno Zdrój - Orzeł Platerówka, godz. 15:00
LZS Radostów - Pogoń Markocice, godz. 15:00
Kwisa Świeradów Zdrój - Cosmos Radzimów, godz. 15:00
Skalnik Rębiszów - Iskara Łagów, godz. 15:00
Stella Lubomierz - Sudety Giebułtów, godz. 15:00
grupa III:
Sparta Zebrzydowa - LZS Łaziska, godz. 11:00
LZS Brzeźnik - KS Łąka, godz. 11:00
KS Stare Jaroszowice - Górnik Węliniec, godz. 11:00
Apis Jędrzychowice - Majdan Bolesławice, godz. 11:00
Rybak Parowa - GKS Gromadka, godz. 11:00
LZS Zaręba - GKS Iwiny, godz. 11:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki - Chrobry Nowogrodziec, godz. 14:00
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2015-04-16 09:37
› Wyniki i tabele po 17. ...
2024-03-23
komentarze: 163
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-03-04
komentarze: 12
› Zestaw par 16. kolejki ...
2024-03-11
komentarze: 49
› Wyniki i tabele po 16. ...
2024-03-16
komentarze: 152
› Zestaw par 17. kolejki ...
2024-03-18
komentarze: 57