CO
301.32
mg/m3
O3
84.93
ug/m3
PM10
5.86
ug/m3
PM2.5
2.87
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie duże
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.03.28)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione mix smaków (2024.03.27)
Kupię:
- Kupię ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI... (2024.03.26)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.25)
Sprzedam:
- Maskownice na wymiar belki rustykalne... (2024.03.25)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione wielkanocne (2024.03.24)
Dam pracę:
- Kierowca Kat.C (2024.03.24)
Kupię:
- KUPIĘ OBRAZY - SKUP OBRAZÓW - OLEJNE, A... (2024.03.22)
Dam pracę:
- Prace pomocnicze i rozbiórkowe Niemcy (2024.03.22)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.22)
- Andrei dzban pro ap:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 13:35
- Kibic:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 12:09
- Do tego młota wyżej:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 06:13
- ,,,:
› PIŁKARSKA DEBATA WYBORCZA
2024.03.29 03:07
- biernat:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 01:25
dolar amerykański | 1 USD | 3.9886 | |
euro | 1 EUR | 4.3009 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.425 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.03 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.17 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Zestaw par XXIII kolejki A-klasy
XXIII kolejka A-klasy:niedziela, 31 maja 2015:
grupa I:
Olimpia II Kowary - Lechia Piechowice, godz. 11:00
Woskar Szklarska Poręba - Nysa Wolbromek, godz. 14:00
Czarni Przedwojów - Włókniarz Chełmsko Śląskie, godz. 14:00
Orzeł Lubawka - Bóbr Marciszów, godz. 16:00
KS Łomnica - Chojnik Jelenia Góra, godz. 16:00
Piast Bolków - Orzeł Wojcieszów, godz. 17:00
Pogoń Świerzawa - Rudawy Janowice Wielkie, godz. 17:00
grupa II:
Błękitni Studniska Dolne - Skalnik Rębiszów, godz. 11:00
Jaśnica Opolno Zdrój - Chmielanka Chmieleń, godz. 11:00
Olsza Olszyna - Orzeł Platerówka, godz. 15:00
Cosmos Radzimów - Iskra Łagów, godz. 15:00
Pogoń Markocice - Sudety Giebułtów, godz. 15:00
Kwisa Świeradów Zdrój - Stella Lubomierz, godz. 15:00
LZS Radostów - Bazalt Sulików, godz. 15:00
grupa III:
KS Łąka - Majdan Bolesławice, godz. 11:00
LZS Brzeźnik - Rybak Parowa, godz. 11:00
KS Stare Jaroszowice - Apis Jędrzychowice, godz. 11:00
Sparta Zebrzydowa - GKS Iwiny, godz. 11:00
Górnik Węgliniec - LZS Łaziska, godz. 14:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki - LZS Zaręba, godz. 14:00
Chrobry Nowogrodziec - GKS Gromadka, godz. 17:00
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2015-05-28 14:15
› Wyniki i tabele po 17. ...
2024-03-23
komentarze: 163
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-03-04
komentarze: 12
› Zestaw par 16. kolejki ...
2024-03-11
komentarze: 49
› Wyniki i tabele po 16. ...
2024-03-16
komentarze: 152
› Zestaw par 17. kolejki ...
2024-03-18
komentarze: 57