CO
64.76
mg/m3
O3
104.52
ug/m3
PM10
6.67
ug/m3
PM2.5
3.09
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie duże
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Drewniany domek całoroczny letniskowy... (2024.03.29)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.03.28)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione mix smaków (2024.03.27)
Kupię:
- Kupię ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI... (2024.03.26)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.25)
Sprzedam:
- Maskownice na wymiar belki rustykalne... (2024.03.25)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione wielkanocne (2024.03.24)
Dam pracę:
- Kierowca Kat.C (2024.03.24)
Kupię:
- KUPIĘ OBRAZY - SKUP OBRAZÓW - OLEJNE, A... (2024.03.22)
Dam pracę:
- Prace pomocnicze i rozbiórkowe Niemcy (2024.03.22)
- Do sport to zdrowie:
› Zestaw par 18. kolejki ligi okręgowej
2024.03.29 14:42
- Kibol:
› Zestaw par 18. kolejki ligi okręgowej
2024.03.29 14:34
- Andrei dzban pro ap:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 13:35
- Kibic:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 12:09
- Do tego młota wyżej:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 06:13
dolar amerykański | 1 USD | 3.9886 | |
euro | 1 EUR | 4.3009 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.425 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.03 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.17 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Wyniki sparingów weekendowych (24-26 lipca)
piątek, 24 lipca 2015:Miedź II Legnica - Unia Swarzędz 1-3 (1-2)
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Lechia Dzierżoniów 2-3 (1-1)
Stal Brzeg - Ślęza Wrocław 2-1 (1-1)
LZS Radostów - TS Parzyce 2-6
Pogoń Oleśnica - Polonia Kępno 5-0
sobota, 25 lipca 2015:
Karkonosze Jelenia Góra - Orkan Szczedrzykowice 1-2 (1-1)
Zagłębie II Lubin - Piast Żmigród 3-0 (2-0)
Olimpia Kowary - Victoria Świebodzice 3-0 (1-0)
GKS Kobierzyce - KP Brzeg Dolny 3-2
Miedź Legnica js - BKS Bolesławiec 8-3
Górnik Złotoryja - Piast Wykroty 2-2
Hutnik Pieńsk - Górnik Węgliniec 2-1
Nysa Zgorzelec - Łużyce Lubań 3-2 (1-1)
Sokół Wielka Lipa - Foto Higiena Gać 3-3
Granica Bogatynia - Apis Jędrzychowice 2-4 (1-3)
KS Polkowice - Polonia Świdnica 3-0 (1-0)
Włókniarz Mirsk - NFV 09 Gorlitz 1-3 (0-2)
Piast Iłowa - Orliki Węgliniec 3-2
Pogoń Świerzawa - Wilkowianka Wilków 4-1
Chrobry Nowogrodziec - Chmielanka Chmieleń 6-1
Hutnik Pieńsk - Górnik Węgliniec 2-1
Piast Dziwiszów - Lotnik Jeżów Sudecki 1-1 (0-0)
Gryf Gryfów Śląski - Kwisa Świeradów Zdrój 3-0
GKS Tomaszów Bolesławiecki - GKS Raciborowice 2-3 (1-3)
Olimpia Kamienna Góra - Zdrój Jedlina Zdrój 1-3 (0-0)
Czarni Lwówek Śląski - Stella Lubomierz 1-1 (1-1)
GKS Warta Bolesławiecka - Iskra Kochlice 3-3 (0-3)
Olsza Olszyna - Cosmos Rdzimów 3-3
niedziela, 26 lipca 2015:
Energobest Miłków - Orzeł Mysłakowice 9-0
Bazalt Sulików - LZS Pisarzowice 5-0
Bielany Biedrzychowice - Sudety Giebułtów 4-7
Włókniarz Leśna - Pogoń Wleń 11-1
Gryf Gryfów Śląski - Woskar Szklarska Poręba 5-2
Fatma Pobiedna - Orzeł Platerówka 6-1
Leśnik Osiecznica - Sparta Zebrzydowa, godz. 11:00 w Osiecznicy
GKS Iwiny - Radziechowianka Radziechów, godz. 17:00 w Iwinach
Prosimy o podawania wyników i zestawów par planowanych sparingów wraz z miejscem ich rozegrania oraz datą i godziną rozpoczęcia meczu. Dotyczy meczów z udziałem klubów III ligi dolnośląsko - lubuskiej, IV ligi dolnośląskiej oraz wszystkich klubów zrzeszonych w OZPN Jelenia Góra. Dziękujemy!
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2015-07-26 00:21
› Wyniki i tabele po 17. ...
2024-03-23
komentarze: 163
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-03-04
komentarze: 12
› Zestaw par 16. kolejki ...
2024-03-11
komentarze: 49
› Wyniki i tabele po 16. ...
2024-03-16
komentarze: 152
› Zestaw par 17. kolejki ...
2024-03-18
komentarze: 57