CO
32.22
mg/m3
O3
15.63
ug/m3
PM10
18.05
ug/m3
PM2.5
15.16
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie duże
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Różne:
- Zapraszamy do Nowoczesnego Centrum Ur... (2024.05.07)
Kupię:
- KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE - NAJLEPSZA OF... (2024.05.06)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.05.05)
Sprzedam:
- Drewnopodobne belki SUFITOWE NA WYMIA... (2024.05.04)
Sprzedam:
- Drewniany domek całoroczny letniskowy... (2024.05.03)
Kupię:
- Kupię ANTYKI za Gotówkę - Zadzwoń - Dojeżdżam... (2024.05.01)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.28)
Sprzedam:
- Rolety rzymskie z trwałych tkanin akr... (2024.04.28)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.26)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione ostatnu ... (2024.04.26)
- Typer:
› Zestaw par 17. kolejki B klasy
2024.05.08 05:31
- Grupa II:
› Zestaw par 23. kolejki A klasy
2024.05.08 03:44
- Zaki:
› Remis z drużyną Łukasza Piszczka
2024.05.08 03:07
- Ryniu:
› Remis z drużyną Łukasza Piszczka
2024.05.07 23:56
- lzs:
› Zestaw par 23. kolejki A klasy
2024.05.07 23:54
dolar amerykański | 1 USD | 4.0056 | |
euro | 1 EUR | 4.3116 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.412 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.0228 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1723 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Terminarze lig okręgowych trampkarzy i młodzików
Po 14 zespołów będą liczyły w nowym sezonie ligi okręgowe trampkarzy i młodzików. Rozgrywki prowadzone będą w parach, gdyż w obydwóch ligach będą rywalizować te same kluby. Poniżej zestawy par pierwszych kolejek oraz linki do pełnych zestawień spotkań.I kolejka ligi okręgowej trampkarzy:
środa, 2 września 2015:
Olimpia Kamienna Góra - Nysa Zgorzelec
Czarni Lwówek Śląski - Lotnik Jeżów Sudecki
Włókniarz Mirsk - UKS Pieńsk
Łużyce Lubań - Pogoń Wleń
Granica Bogatynia - Olimpia Kowary
Skorpiony Lubań - Eskadra Bolesławiec
KKS Jelenia Góra - Chrobry Nowogrodziec
Kompletny terminarz znajdziecie tutaj.
I kolejka ligi okręgowej młodzików:
środa, 2 września 2015:
Olimpia Kamienna Góra - Nysa Zgorzelec
Czarni Lwówek Śląski - Lotnik Jeżów Sudecki
Włókniarz Mirsk - UKS Pieńsk
Łużyce Lubań - Pogoń Wleń
Granica Bogatynia - Olimpia Kowary
Skorpiony Lubań - Eskadra Bolesławiec
KKS Jelenia Góra - Chrobry Nowogrodziec
Kompletny terminarz znajdziecie tutaj.
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2015-07-28 15:34
› Wyniki i tabele po 22. ...
2024-05-04
komentarze: 125
› Wyniki i tabela po 24. ...
2024-05-04
komentarze: 83
› Wyniki i tabele po 16. ...
2024-05-04
komentarze: 50
› Wyniki i tabela po 28. ...
2024-05-04
komentarze: 33
› Wyniki i tabela po 23. ...
2024-05-01
komentarze: 88