CO
522.43
mg/m3
O3
10.56
ug/m3
PM10
26.37
ug/m3
PM2.5
23.69
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie duże
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Nieruchomość: do wynajęcia:
- Kawalerka do wynajęcia (2024.04.17)
Sprzedam:
- gra XXL o STRAŻY POŻARNEJ dla DZIECI ... (2024.04.17)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.16)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.14)
Różne:
- serwis okien i drzwi (2024.04.14)
Różne:
- Lamele sufitowe na wymiar, imitacja d... (2024.04.13)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.11)
Sprzedam:
- Lamele drewnopodobne na sufit prosto ... (2024.04.11)
Różne:
- Pranie mebli tapicerowanych-sofy,kana... (2024.04.10)
Różne:
- usługi ogrodowe (2024.04.10)
- Fortuna:
› Zestaw par 21. kolejki ligi okręgowej
2024.04.18 07:55
- Obstawiam:
› Zestaw par 20. kolejki A klasy
2024.04.18 07:18
- Kibic:
› Zestaw par 20. kolejki A klasy
2024.04.18 06:10
- Maciora były zawodnik granicy Miłoszów lat ponad...:
› Zestaw par 20. kolejki A klasy
2024.04.17 21:34
- Kibic:
› Zestaw par 20. kolejki A klasy
2024.04.17 21:34
dolar amerykański | 1 USD | 4.0741 | |
euro | 1 EUR | 4.3353 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4777 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.0812 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1717 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Wyniki i tabela po IX kolejce ligi okręgowej
IX kolejka ligi okręgowej:sobota, 3 października 2015:
Hutnik Pieńsk - Piast Dziwiszów 2-1 (2-1)
Orliki Węgliniec - Nysa Zgorzelec 1-1 (1-1)
Włókniarz Leśna - Twardy Świętoszów 5-0 (0-0)
Apis Jędrzychowice - Olimpia Kamienna Góra 3-2 (1-0)
GKS Raciborowice - Włókniarz Chełmsko Śląskie 7-2
GKS Warta Bolesławiecka - Czarni Lwówek Śląski 2-1
niedziela, 4 października 2015:
Piast Wykroty - Łużyce Lubań 3-2 (1-1)
Cosmos Radzimów - Leśnik Osiecznica 1-1 (0-1)
1. | Piast Wykroty | 9 | 20 | 21:8 |
2. | Twardy Świętoszów | 9 | 20 | 19:11 |
3. | Apis Jędrzychowice | 9 | 18 | 32:11 |
4. | Orliki Węgliniec | 9 | 17 | 19:8 |
5. | GKS Warta Bolesławiecka | 9 | 16 | 13:10 |
6. | Łużyce Lubań | 9 | 15 | 13:11 |
7. | Piast Dziwiszów | 9 | 14 | 22:11 |
8. | Olimpia Kamienna Góra | 9 | 14 | 14:14 |
9. | Nysa Zgorzelec | 9 | 12 | 13:12 |
10. | Czarni Lwówek Śl. | 9 | 11 | 12:20 |
11. | Hutnik Pieńsk | 9 | 10 | 15:15 |
12. | Cosmos Radzimów | 9 | 10 | 17:21 |
13. | Włókniarz Leśna | 9 | 9 | 16:25 |
14. | Leśnik Osiecznica | 9 | 5 | 20:35 |
15. | GKS Raciborowice | 9 | 4 | 12:23 |
16. | Włókniarz Chełmsko Śl. | 9 | 4 | 17:38 |
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2015-10-04 00:51
› Wyniki i tabele po 19. ...
2024-04-06
komentarze: 124
› Zestaw par 18. kolejki ...
2024-04-02
komentarze: 22
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-04-08
komentarze: 24
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-04-02
komentarze: 17
› Zestaw par 20. kolejki ...
2024-04-08
komentarze: 6