CO
114.69
mg/m3
O3
113.18
ug/m3
PM10
7.46
ug/m3
PM2.5
4.44
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie duże
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Własna działalność rekreacyjna na plaży... (2024.04.25)
Kupię:
- Kupię ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI... (2024.04.19)
Nieruchomość: do wynajęcia:
- Kawalerka do wynajęcia (2024.04.17)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.16)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.14)
Różne:
- serwis okien i drzwi (2024.04.14)
Różne:
- Lamele sufitowe na wymiar, imitacja d... (2024.04.13)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.11)
Sprzedam:
- Lamele drewnopodobne na sufit prosto ... (2024.04.11)
Różne:
- Pranie mebli tapicerowanych-sofy,kana... (2024.04.10)
- Do wyżej:
› Walkower zamiast meczu
2024.04.26 15:39
- Abc:
› Zestaw par 21. kolejki A klasy
2024.04.26 14:28
- Gość:
› Walkower zamiast meczu
2024.04.26 13:44
- Arek:
› Zestaw par 21. kolejki A klasy
2024.04.26 12:44
- Arek:
› Zestaw par 21. kolejki A klasy
2024.04.26 12:44
dolar amerykański | 1 USD | 4.0245 | |
euro | 1 EUR | 4.3225 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4145 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.0414 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1719 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Wyniki i tabele po VII i VI kolejce B-klasy
VII kolejka B-klasy:niedziela, 4 października 2015:
grupa I:
Uran Okrzeszyn - Husaria Grzędy 5-0
Auxilia Janiszów - Bóbr Opawa 9-0
Dragon Miszkowice - Bóbr Marciszów 0-2
Kwarc Pisarzowice - Nysa Wolbromek 11-0
Amfibolit Leszczyniec - Olimpia II Kamienna Góra 2-2
Victoria Czadrów - Płomyk Borówno 1-0
Pagaz Krzeszów - Orły Lipienica 2-1
1. | Olimpia II Kamienna Góra | 7 | 19 | 28:7 |
2. | Victoria Czadrów | 7 | 18 | 31:4 |
3. | Dragon Miszkowice | 7 | 18 | 32:10 |
4. | Kwarc Pisarzowice | 7 | 16 | 35:8 |
5. | Amfibolit Leszczyniec | 7 | 15 | 22:10 |
6. | Auxilia Janiszów | 7 | 13 | 20:10 |
7. | Płomyk Borówno | 7 | 10 | 16:10 |
8. | Bóbr Marciszów | 7 | 9 | 9:13 |
9. | Uran Okrzeszyn | 7 | 7 | 17:17 |
10. | Pagaz Krzeszów | 7 | 6 | 7:25 |
11. | Nysa Wolbromek | 7 | 4 | 4:24 |
12. | Husaria Grzędy | 7 | 4 | 9:33 |
13. | Orły Lipienica | 7 | 2 | 12:30 |
14. | Bóbr Opawa | 7 | 0 | 2:46 |
VI kolejka B-klasy:
niedziela, 4 października 2015:
grupa II:
WKS Pilchowice - Pub Gol Jelenia Góra 1-1
Energobest Miłków - Czarni Strzyżowiec 5-2
Potok Karpniki - Mitex Podgórzyn 0-4
KS Maciejowa - GLKS Czernica 3-1
Hottur Borowice - Woskar II Stara Kamienica 0-3
Juvenia Rybnica - Bobry Wojanów 3-0
1. | Mitex Podgórzyn | 6 | 17 | 20:2 |
2. | KS Maciejowa | 6 | 14 | 14:6 |
3. | Czarni Strzyżowiec | 6 | 13 | 15:9 |
4. | Energobest Miłków | 6 | 13 | 13:4 |
5. | Juvenia Rybnica | 6 | 12 | 16:10 |
6. | Woskar II Stara Kamienica | 6 | 9 | 14:8 |
7. | Pub Gol Jelenia Góra | 6 | 7 | 12:15 |
8. | Bobry Wojanów | 6 | 5 | 8:10 |
9. | WKS Pilchowice | 6 | 5 | 8:14 |
10. | Potok Karpniki | 6 | 4 | 4:15 |
11. | Hottur Borowice | 6 | 3 | 1:15 |
12. | Jeżów Sudecki/Czernica | 6 | 1 | 5:22 |
grupa III:
Bielany Biedrzychowice - LZS Kościelnik 1-1
Fatma Pobiedna - LZS Sobota 6-1
Bazalt Wojciechów - KS Pławna 0-3
KS Włodzice - Zbylut Zbylutów 7-1
Rolnik Rząsiny - LZS Kotliska 2-4
LZS Niwnice - Kwisa Mroczkowice 0-2
1. | Fatma Pobiedna | 6 | 18 | 29:4 |
2. | Bielany Biedrzychowice | 6 | 16 | 32:4 |
3. | LZS Niwnice | 6 | 15 | 26:3 |
4. | KS Włodzice | 6 | 12 | 28:11 |
5. | Kościelnik | 6 | 12 | 24:8 |
6. | Kotliska | 6 | 7 | 17:19 |
7. | SKS Pławna | 6 | 7 | 11:14 |
8. | Kwisa Mroczkowice | 6 | 7 | 11:19 |
9. | LZS Sobota | 6 | 4 | 14:22 |
10. | Rolnik Rząsiny | 6 | 3 | 6:17 |
11. | Zbylut Zbylutów | 6 | 3 | 13:46 |
12. | Bazalt Wojciechów | 6 | 0 | 6:50 |
VII kolejka B-klasy:
niedziela, 4 października 2015:
grupa IV:
Kolonia Bolesławiec - GKS Iwiny 3-1
Jawa Otok - Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 1-9
LKS Mierzwin - KS Trzebień 2-1
LKS Dobra - Roan Tomisław 11-1
Znicz Kruszyn - Orzeł Gościszów 0-6
LZS Nowa - LKS Kraśnik Dolny 0-3
1. | LKS Kraśnik Dolny | 7 | 19 | 19:5 |
2. | GKS Iwiny | 7 | 18 | 25:11 |
3. | Orzeł Gościszów | 7 | 16 | 19:9 |
4. | LKS Dobra | 7 | 13 | 23:9 |
5. | Kolonia Bolesławiec | 7 | 13 | 24:16 |
6. | LKS Mierzwin | 7 | 11 | 11:9 |
7. | Jawa Otok | 7 | 10 | 21:19 |
8. | Roan Tomisław | 7 | 9 | 14:23 |
9. | Bóbr Dąbrowa Bol. | 7 | 4 | 15:20 |
10. | Znicz Kruszyn | 7 | 4 | 9:21 |
11. | Nawara Trzebień | 7 | 2 | 10:30 |
12. | LZS Nowa | 7 | 1 | 3:20 |
VI kolejka B-klasy:
niedziela, 4 października 2015:
grupa V:
Bazalt Sulików - LZS Ręczyn 9-0
Orzeł Platerówka - LZS Porajów Kopaczów 5-1
Przyszłość Dłużyna - Granica Miłoszów 3-2
Piast Czerwona Woda - Granit Gierałtów 2-1
LZS Pisarzowice - LZS Zaręba 2-4
Pauzuje Zryw Bratków.
1. | Bazalt Sulików | 6 | 18 | 36:4 |
2. | Orzeł Platerówka | 6 | 16 | 25:4 |
3. | Zryw Bratków | 5 | 10 | 18:7 |
4. | Przyszłość Dłużyna | 5 | 10 | 15:13 |
5. | Porajów Kopaczów | 5 | 6 | 9:23 |
6. | Granica Miłoszów | 5 | 5 | 8:13 |
7. | LZS Zaręba | 6 | 5 | 12:21 |
8. | LZS Ręczyn | 5 | 5 | 12:22 |
9. | LZS Pisarzowice | 5 | 4 | 7:11 |
10. | Piast Czerwona Woda | 5 | 3 | 4:15 |
11. | Granit Gierałtów | 6 | 2 | 9:22 |
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2015-10-04 00:58
› Wyniki i tabele po 19. ...
2024-04-06
komentarze: 124
› Zestaw par 18. kolejki ...
2024-04-02
komentarze: 22
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-04-08
komentarze: 24
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-04-02
komentarze: 17
› Wyniki i tabele po 19. ...
2024-04-12
komentarze: 192