34.87

90.86

7.04

4.73

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-05-19 o godzinie 10:00.

Dużo goli i spore emocje w meczu Mundo - Dr. Schneider

Dobrym wstępem do V kolejki JAKO Ekstraklasy JLP okazał się mecz Mundo - Dr. Schneider, bo kibice w hali Parku Sportowego Złotnicza zobaczyli 12 bramek, a mecz trzymał w napięciu do samego końca.
Pierwsza połowa potoczyła się po myśli graczy Mundo. Pierwszego gola dał im Oskar Klimek, później wynik poprawili Wojciech Łozowski i Sebastian Rzepecki. Zwłaszcza trafienie tego ostatniego pod poprzeczkę mogło się podobać. Dr. Schnaider w tej części gry starał się, jednak brakowało szczęścia jak np. Kamilowi Pielechowi, gdy trafił piłką w słupek. Dwa raz piłkarze z Radomierza domagali się też karnego za zagrania ręką rywali, ale arbiter był niewzruszony.
Po zmianie stron Klimek podwyższył na 4-0 i wydawało się, że jest po zawodach. Michał Stanisławski szybko przekonał, że Dr. S nie złożył jeszcze broni. Obustronna wymiana ciosów sprawiła, że trzy minuty przed końcem po strzale Pielecha było 7-4. Do tego żółtą kartkę otrzymał Rzepecki i schneiderowcy postawili wszystko na jedną kartę. Stanisławski wykorzystał osłabienie rywali i jemu i jego kolegom pozostało 120 sekund na odrobienie dwóch goli. Jak się okazało zabrakło im czasu, aby tego dokonać. Mimo porażki zespół pozostawił po sobie dobre wrażenie, podobnie jak Mundo, które zasłużenie wygrało.

Dr. Schneider - Mundo 5-7 (0-3)
Bramki: Kamil Pielech x3, Michał Stanisławski x2 oraz Oskar Klimek x3, Sebastian Rzepecki x2, Michał Kieryluk, Wojciech Łozowski.
MVP: Oskar Klimek.

2016-01-10 21:03