38.15

92.77

8.86

6.05

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-05-19 o godzinie 13:00.

Zorka wiceliderem JAKO I Ligi JLP

Nie zwalniają tempa piłkarze ZSP Karpacz, którzy po rozgromieniu Geoline mają już pięć punktów przewagi nad wiceliderem. Po V kolejce została nim Zroka, która skromnie pokonała Prywaciarzy. Do góry pnie się Draexlmaier, mający jeszcze z zanadrzu zaległe spotkanie z Prywaciarzami.
Mecz Zorki z Prywaciarzami nie był wielkim widowiskiem. O wygranej zadecydował jeden gol. Jego autorem w drugiej połowie był Dawid Pikta. Dodajmy, że Zorka cały mecz grała w 5-osobowym składzie bez możliwości zmiany. To już druga taka sytuacja w obecnej edycji JAKO I Ligi i po raz drugi ciepliczanie schodzą z parkietu z kompletem punktów.
Piłkarze Zorki wskoczyli na drugą lokatę nie tylko dzięki swojej wygranej. Potrzebna była też strata punktów przez Maciejową. Tak się stało, bo Candy Plus zagrało dobry mecz i pewnie wygrało 4-1. Duża w tym zasługa Michała Macura, autora dwóch goli.
Po kiepskim starcie z meczu na mecz rozkręca się Draexlmaier. Co prawda do przerwy Zioło i spółka nie mogli znaleźć sposobu na pokonanie bramkarza Straży Pożarnej, ale w drugiej połowie Marcin Rosek i Adrian Szymczyk zapewnili swojej ekipie wygraną 2-0.
Pierwsze punkty w tym sezonie zdobyli gracze Platinum Eye. Zrobili to z przytupem, bo wygrana 11-1 z Potokiem Karpniki nie wymaga komentarza. Wspomnimy tylko, że drużyna menadżera Pawła Gluzy podwoiła swój dorobek bramkowy, a dobrze ustawione celowniki mieli tego dnia bracia Radosław i Wojciech Paradowscy oraz Oskar Giziński.
Jak zawsze przy okazji meczu z udziałem ZSP Karpacz nie brakowało bramek. Dziewięć z nich zdobyli karpaczanie. Geoline obudziło się po przerwie, jednak pomimo zdobycie czterech goli nie udało im się uniknąć wysokiej porażki.

V kolejka JAKO I Ligi JLP:

niedziela, 10 stycznia 2016:

Potok Karpniki - Platinum Eye 1-11 (1-7)

Bramki: Seweryn Wrotecki oraz Radoaław Paradowski x4, Oskar Giziński x3, Wojciech Paradowski x2, Piotr Gluza, Maksymilian Denis.
MVP: Radosław Paradowski.

Maciejowa - Candy Plus 1-4 (0-2)

Bramki: Jakub Hofman oraz Michał Macur x2, Krzysztof Michalak, Adam Waleryk.

ZSP Karpacz - Geoline 9-4 (2-0)

Bramki: Dawid Klimek x2, Damian Klimek x2, Robert Lekszycki x2, Łukasz Pinda, Krystian Czaja, Szymon Statkowski oraz Michał Madej x2, Bartosz Golonka, Krystian Czado.

10.Potok Karpniki5214-37

Niestety podczas pierwszego meczu Prywaciarze - Zorka doszło do awarii aparatu fotograficznego, stąd tak mała ilość zdjęć. Przepraszamy!

2016-01-11 17:51