CO
38.19
mg/m3
O3
105.75
ug/m3
PM10
12.45
ug/m3
PM2.5
5.43
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie duże
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Płyty warstwowe z wypełnieniem PIR or... (2024.05.16)
Sprzedam:
- Pierogi ręcznie lepione (2024.05.15)
Sprzedam:
- Na Wymiar!Belki dekoracyjne, maskowni... (2024.05.13)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.05.13)
Sprzedam:
- Sprzedam stól i krzesła (2024.05.10)
Sprzedam:
- Sprzedam fotele i ławę (2024.05.10)
Sprzedam:
- Sprzedam wersalkę (2024.05.10)
Kupię:
- SKUP ANTYKÓW – KUPIĘ Antyki ̵... (2024.05.10)
Sprzedam:
- Kolorowa piano party ,animacje,zabawa... (2024.05.09)
Różne:
- Zapraszamy do Nowoczesnego Centrum Ur... (2024.05.07)
- Kibic:
› Zestaw par 24. kolejki A klasy
2024.05.16 19:26
- kibic:
› Zestaw par 30. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.05.16 18:53
- Do wyżej:
› Zestaw par 30. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.05.16 18:35
- kibic:
› Zestaw par 30. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.05.16 17:21
- Heh:
› Zestaw par 24. kolejki A klasy
2024.05.16 17:05
dolar amerykański | 1 USD | 3.9195 | |
euro | 1 EUR | 4.2617 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.3445 | |
funt szterling | 1 GBP | 4.9679 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1729 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Wyniki i tabela po XXXIV kolejce III ligi dolnośląsko - lubuskiej
XXXIV kolejka III ligi dolnośląsko - lubuskiej:sobota, 4 czerwca 2016:
Miedź II Legnica - Foto-Higiena Gać 0-3 (0-1)
Ilanka Rzepin - Karkonosze Jelenia Góra 3-3
Budowlani Lubsko - Bystrycza Kąty Wrocławskie 1-0
niedziela, 5 czerwca 2016:
Formacja Port 2000 Mostki - Ślęza Wrocław, godz. 17:00
Górnik Wałbrzych - Zagłębie II Lubin, godz. 17:00
Śląsk II Wrocław - Piast Karnin, godz. 17:00
KS Polkowice - Lechia Dzierżoniów, godz. 17:00
Stilon Gorzów Wielkopolski - Polonia Świdnica, godz. 17:00
KP Brzeg Dolny - Piast Żmigród 0-3 vo.
1. | KS Polkowice | 34 | 78 | 88-39 |
2. | Górnik Wałbrzych | 34 | 78 | 74-25 |
3. | Ślęza Wrocław | 34 | 65 | 71-35 |
4. | Miedź II Legnica | 34 | 64 | 86-43 |
5. | Lechia Dzierżoniów | 34 | 63 | 54-40 |
6. | Śląsk II Wrocław | 34 | 63 | 74-42 |
7. | Piast Żmigród | 34 | 57 | 60-46 |
8. | Formacja Port 2000 Mostki | 34 | 56 | 71-50 |
9. | Stilon Gorzów Wielkopolski | 34 | 55 | 55-38 |
10. | Zagłębie II Lubin | 34 | 54 | 78-39 |
11. | Foto-Higiena Gać | 34 | 48 | 51-45 |
12. | Ilanka Rzepin | 34 | 43 | 53-75 |
13. | Polonia Świdnica | 34 | 42 | 47-53 |
14. | Piast Karnin | 34 | 33 | 36-61 |
15. | Karkonosze Jelenia Góra | 34 | 30 | 41-74 |
16. | Budowlani Lubsko | 34 | 18 | 32-109 |
17. | Bystrzyca Kąty Wrocławskie | 34 | 14 | 20-101 |
18. | KP Brzeg Dolny | 34 | 8 | 16-92 |
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2016-06-05 07:28
› Wyniki i tabele po 22. ...
2024-05-04
komentarze: 125
› Wyniki i tabela po 24. ...
2024-05-04
komentarze: 84
› Zestaw par 23. kolejki ...
2024-05-07
komentarze: 75
› Zestaw par 25. kolejki ...
2024-05-07
komentarze: 37
› Zestaw par 29. kolejki ...
2024-05-07
komentarze: 20