46.36

101.06

12.92

7.13

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-05-16 o godzinie 20:00.

Łomot na zakończenie sezonu

Ostry łomot na zakończenie sezonu dostali juniorzy starsi Karkonoszy Jelenia Góra. Nasz zespół chyba zanadto rozprężył się po zapewnieniu sobie utrzymania i na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Legnicy został rozgromiony przez lidera LDJS 15-3! Porażki swoich podopiecznych nie oglądał Krzysztof Pietrzyk, któremu obowiązki zawodowe nie pozwoliły być obecnym na tym spotkaniu. Wyjątkowo zastąpił go Paweł Nejman.
Mecz to popis Miedzi od pierwszych minut. Po pół godzinie było już 6-0 i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. Po zmianie stron gospodarze kontynuowali kanonadę. Swoje trzy gole dorzucili też biało - niebiescy. W 48-ej minucie do bramki rywali trafił Łukasz Wierzbicki, później golkiper Miedzi kapitulował jeszcze po trafieniach Szymona Statkowskiego i Pawła Pytla.
- Jak to możliwe, że tak wysoko przegraliśmy w Legnicy? Szczerze mówiąc sam dalej nie wierzę, że pozwoliliśmy się tak ograć. Na pewno zabrakło koncentracji, która towarzyszyła nam całą rundę. Może brak trenera sprawił, że za bardzo sobie poluzowaliśmy - powiedział po meczu Paweł Pytel.

MIEDŹ LEGNICA - KARKONOSZE JELENIA GÓRA 15-3 (6-0)

Bramki: 1-0 Myrta 8', 2-0 Tkacz 10', 3-0 Myrta 22', 4-0 Miazga 25', 5-0 Miazga 27', 6-0 Myrta 33', 7-0 Dworak 47', 7-1 Wierzbicki 48', 8-1 Dworak 51', 9-1 Opaluch 51', 10-1 Opaluch 53', 10-2 Statkowski 57', 10-3 Pytel 59', 11-3 Opaluch 73', 12-3 Szemiot 75', 13-3 Szemiot 76', 14-3 Miazga 82', 15-3 Małecki 85'.

MIEDŹ: Malisz - Adamczyk (60' Małecki), Cichoń (75' Pojasek), M. Magdziak, P. Magdziak, Matwiejko (66' Szemiot), Miazga, Myrta, Rusiecki, Tkacz (46' Opaluch), Trojniarz (46' Dworak).
KSK: Engler - Czernik, Damian Klimek (46' Dawid Klimek), Lekszycki, Matuszewski, Pytel, Śniegula, Statkowski, Szukiel, Wierzbicki, Zaleszczyk.

2016-06-06 17:20