CO
108.17
mg/m3
O3
61.64
ug/m3
PM10
10.17
ug/m3
PM2.5
6.44
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
bezchmurnie
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Na Wymiar!Belki dekoracyjne, maskowni... (2024.05.13)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.05.13)
Sprzedam:
- Sprzedam stól i krzesła (2024.05.10)
Sprzedam:
- Sprzedam fotele i ławę (2024.05.10)
Sprzedam:
- Sprzedam wersalkę (2024.05.10)
Kupię:
- SKUP ANTYKÓW – KUPIĘ Antyki ̵... (2024.05.10)
Sprzedam:
- Kolorowa piano party ,animacje,zabawa... (2024.05.09)
Różne:
- Zapraszamy do Nowoczesnego Centrum Ur... (2024.05.07)
Kupię:
- KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE - NAJLEPSZA OF... (2024.05.06)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.05.05)
- Ks Wojcieszyce:
› Zestaw par 24. kolejki A klasy
2024.05.15 04:08
- Dominik:
› Stracił 18 tysięcy złotych
2024.05.15 03:13
- Do wyżej:
› Zestaw par 24. kolejki A klasy
2024.05.14 20:55
- Do kibic:
› Zestaw par 18. kolejki B klasy
2024.05.14 19:54
- Kibic Chrobrego:
› Zestaw par 18. kolejki B klasy
2024.05.14 19:04
dolar amerykański | 1 USD | 3.9701 | |
euro | 1 EUR | 4.2812 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.3737 | |
funt szterling | 1 GBP | 4.9741 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1729 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Terminarz B-klasy
I kolejka B-klasy:niedziela, 4 września 2016:
grupa I:
Orły Lipienica - Pagaz Krzeszów
Bóbr Opawa - Płomyk Borówno
Amfibolit Leszczyniec - Kwarc Pisarzowice
Auxilia Janiszów - Nysa Wolbromek
Husaria Grzędy - Dragon Miszkowice
grupa II:
WKS Pilchowice - Budowlani Wojcieszów
Juvenia Rybnica - Bóbr Marciszów
Pub Gol Jelenia Góra - Potok Karpniki
Bobry Wojanów - GLKS Czernica
Woskar II Stara Kamienica - KS Maciejowa
grupa III:
KS Pławna - Zryw Ubocze
Rolnik Rząsiny - Kwisa Mroczkowice
LZS Kotliska - LZS Sobota
Granit Gierałtów - Zbylut Zbylutów
KS Włodzice - Czarni Strzyżowiec
grupa IV:
Jawa Otok - Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka
Orzeł Gościszów - Znicz Kruszyn
Majdan Bolesławice - Rybak Parowa
Kolonia Bolesławiec - LKS Mierzwin
LKS Dobra - LZS Nowa
grupa V:
LZS Kościelnik - Granica Miłoszów
LZS Radostów - LZS Porajów Kopaczów
Przyszłość Dłużyna - Orzeł Platerówka
LZS Ręczyn - LZS Pisarzowice
Piast Czerwona Woda - LZS Zaręba
Pełny terminarz B-klasy znajdziecie tutaj: grupa I, grupa II, grupa III, grupa IV, grupa V.
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2016-07-11 19:49
› Wyniki i tabele po 22. ...
2024-05-04
komentarze: 125
› Wyniki i tabela po 24. ...
2024-05-04
komentarze: 84
› Zestaw par 23. kolejki ...
2024-05-07
komentarze: 75
› Zestaw par 25. kolejki ...
2024-05-07
komentarze: 37
› Zestaw par 29. kolejki ...
2024-05-07
komentarze: 20