29.10

60.37

12.21

9.38

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-05-19 o godzinie 08:00.

Gryf odpalił za trzy punkty

Gryf udanie powrócił do okręgówki. Początek meczu należał do gospodarzy, którzy posiadali optyczną przewagę. W 10. min pierwszy strzał na bramkę gości oddał Serdeczny, a kilka minut później okazji nie wykorzystali Złocik oraz Kozań. Później do głosu doszli goście, ale nie potrafili znaleźć sposobu na pokonanie Szczepańskiego. Tuż przed przerwą najlepszą szansę na strzelenie gola miał Romańczuk. Bramkostrzelny piłkarz nie wykorzystał jednak rzutu karnego, który został podyktowany za zagranie piłki ręką przez jednego z obrońców Gryfa. Futbolówka po jego strzale trafiła w słupek. Zmarnowana okazja zemściła się na graczach Cosmosu po zmianie stron. W 58. min W. Wolanina po zagraniu Bryniaka pokonał Roskowiński, który chwilę wcześniej pojawił się na boisku. Po chwili wychodzącego na czystą pozycję Zapartego sfaulował Sosnowski i goście musieli radzić sobie w osłabieniu. O losach meczu w 67. min przesądził Bursacki, który po akcji Roskowińskiego znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem przyjezdnych i pewnym strzałem ustalił wynik.

GRYF GRYFÓW ŚLĄSKI - COSMOS RADZIMÓW 2:0 (0:0)

Bramki: 1:0 Roskowiński (58), 2:0 Bursacki (67).
Czerwone kartki: Bryniak (90 - za dwie żółte) oraz Sosnowski (62 - akcja ratunkowa).
Żółte kartki: Bryniak, Złocik, Bursacki oraz Szuchalski, Sosnowski.
Sędziował: Marcin Domina.
Widzów: 200.

GRYF: Szczepański - Bryniak, Bursacki, Kozań (55 Herdzik), Marzec, Ptaszkowski (55 Roskowiński), Rodziewicz, Romanowski, Serdeczny (80 Celencewicz), Zaparty, Złocik (85 Dąbrowa).
COSMOS: W. Wolanin - Janczewski, Kowalczyk (75 Świątek), Sosnowski, Romańczuk, Szuchalski, Tomaszewski, Trofimowicz, Więckowski, D. Wolanin, A. Ziomek.

2016-08-14 22:17