189.16

93.00

12.49

8.84

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-05-05 o godzinie 15:00.

Dobry start piechowickiej Lechii

Bez problemu po komplet punktów sięgnęli na inaugurację piłkarze piechowickiej Lechii. Na swoim stadionie ekipa trenera Marcina Ramskiego zaaplikowała Leskowi Sędzisław cztery gole, nie tracąc przy tym żadnego. Bohaterem meczu był Dominik Pietrzykowski, autor hat - tricka.
Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem piechowiczan 1-0. Gola zdobył "Pietrzyk", on również otworzył wynik w drugiej połowie. Tym razem na gola zamienił rzut karny podyktowany za zagranie ręką jednego z rywali. Trzeci gol to zasługa Rafała Lewandowskiego, który skutecznie wykonał rzut wolny. Kropkę nad "i" postawił Pietrzykowski zamykając akcję Michała Mackiewicza.

LECHIA PIECHOWICE - LESK SĘDZISŁAW 4-0 (1-0)

Bramki: 1-0 Pietrzykowski 25', 2-0 Lewandowski 60', 3-0 Pietrzykowski 51', 4-0 Pietrzykowski 76'.
Żólta kartka: Lewandowski.
Sędziowali: S. Rak jako główny oraz J. Staniewski i R. Liszka.
Widzów: 100.

LECHIA: Patkowski - Gurlaga (61' Pogorzała), Lewandowski, Mackiewicz, Misiura, Morański (63' W. Paradowski), Myjak, Pietrzykowski (85' Reich), Śmigasiewicz (50' Nosal), Szalej, Walczak.
LESK: Tarnowski - Długosz, Dulak, Gromala, Kaczmarczyk, Kielar, Michałczak, Niepsuj, Obarski, Otocki, Sporek.

2016-08-20 19:40