Wyniki i tabela po 27. kolejce 4. ligi dolnośląskiej...

euro euro 1 EUR 4.3323
frank szwajcarski frank szwajcarski 1 CHF 4.4345
funt szterling funt szterling 1 GBP 5.067

Inny level

Nie mieli litości dla beniaminka IV ligi dolnośląskiej piłkarze Zagłębia II Lubin, którzy rozgromili w Wykrotach miejscowego Piasta 6-1. Lubińska młodzież natarła z werwą od pierwszej minuty spotkania. Z przyjemnością obserwowało się ich szybką grę i zaangażowanie. Na efekty takiej postawy nie trzeba było długo czekać, bo już w 12-ej minucie Dawid Pakulski uderzeniem zza pola karnego pokonał Konrada Skórę. Na 0-2 trafił Patryk Mucha, a minutę przed przerwą ponownie na listę strzelców wpisał się Pakulski. Drugą połowę goście rozpoczęli podobnie jak pierwszą, czyli bramką. Tym razem skuteczny był Marcin Gołębiowski. Cztery minuty później za sprawą Grzegorza Romana z gola cieszyli się też miejscowi. Ostatnie słowo należało jednak do rezerw Zagłębia, którym okazałą wygraną zapewnili Artur Siemaszko i autor hat-tricka Mucha.
Dodajmy, że w ekipie miedziowych wystąpiło dwóch wychowanków KKS-u Jelenia Góra. Dominik Jończy rozegrał pełne 90 minut, a Oskara Gizińskiego mogliśmy obserwować przez pierwsze 45 minut.

PIAST WYKROTY - ZAGŁĘBIE II LUBIN 1-6 (0-3)

Bramki: 0-1 Pakulski 12', 0-2 Mucha 29', 0-3 Pakulski 44', 0-4 Gołębiowski 55', 1-4 Roman 59', 1-5 Siemaszko 78', 1-6 Mucha 83'.