380.71

72.61

16.34

8.48

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-05-17 o godzinie 08:00.

- zasx:
Ścieki z gminy Podgórzyn wpływają prosto do stawu w...

Ostre strzelanie w Piechowicach

Kolejną wygraną na własnym boisku zanotowali piłkarze piechowickiej Lechii i nadal mogą pochwalić się faktem, że u siebie nie stracili jeszcze punktu. W niedzielę rozgromili rezerwy Olimpii Kamienna Góra 6-1.
Jak się okazało mecz w Piechowicach dobrze rozpoczął się dla gości. W 9-ej minucie Rafał Lewandowski we własnym polu karnym sfaulował rywala, a jedenastkę na gola zamienił Bogdan Buda. Niespełna 10 minut później było już 1-1. Piłkę dośrodkował Jakub Szalej, a głową skierował ją do siatki Radosław Palewicz. Jeszcze przed przerwą gospodarze wyszli na prowadzenie. Piłkę rozegrali Mateusz Gurlaga z Wojciechem Paradowskim, a ten ostatni umieścił ją w sieci.
Kilka minut po wznowieniu gry Szalej asystował przy bramce Marcina Morańskiego. Ten sam zawodnik podwyższył wynik na 4-1. W końcówce przyjezdnych dobili dwoma golami bracia Pardowscy i efektowna wygrana stała się faktem. - Mogliśmy wygrać wyżej, bo kolejnych sytuacji nie brakowało. Olimpia jeszcze w pierwszej połowie miała słupek, po zmianie stron już nam zupełnie nie zagrażała - powiedział po meczu Marcin Ramski, trener Lechii.

LECHIA PIECHOWICE - OLIMPIA II KAMIENNA GÓRA 6-1 (2-1)

Bramki: 0-1 Buda 9', 1-1 Palewicz 17', 2-1 W. Paradowski 22', 3-1 Morański 51', 4-1 Morański 63', 5-1 W. Paradowski 70', 6-1 R. Paradowski 76'.
Żółte kartki: Palewicz, W. Paradowski, Mackiewicz oraz Wąs, Siwak.

LECHIA: Marceniuk - Gurlaga (70' Śmigasiewicz), Kwiatkowski, Lewandowski, Mackiewicz, Morański, Myjak, Palewicz (62' R. Paradowski), W. Paradowski (77' Reich), Pietrzykowski (77' Śmiech), Szalej.
OKG II: Ogrodowczyk - Bijak, Bocheński, Buda, Idek, Micek, Poręba, Rosłan, Siwak, Szymaniak, Wąs (46' Spejna).

2016-10-03 19:20