142.68

24.80

12.49

8.83

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-05-13 o godzinie 07:00.

Punkty zostały w Chocianowie

Nie powiodła się wyprawa Karkonoszy Jelenia Góra do Chocianowa, gdzie miejscowa Stal wygrała z biało - niebieskimi 2-1. Decydujący gol dla gospodarzy padł na cztery minuty przed końcem regulaminowego czasu gry.
Zawody rozpoczęły się znakomicie dla jeleniogórzan, bowiem już w drugiej minucie w polu karnym chocianowian sfaulowany został Giorgi Gogolashvili. Jedenastkę na bramkę zamienił Michał Piechuta i było 0-1. W 22-ej minucie Piechuta mógł pomnożyć swój dorobek, ale nie potrafił wykorzystać prezentu od obrońców Stali. Końcówka pierwszej połowy to pobudka miejscowych. Pięć minut przed przerwą Piotr Rogalski przegrał pojedynek sam na sam z Michałem Dubielem, a w ostatniej akcji tej części gry Damian Podziewski posłał piłkę nad poprzeczką.
Drugą połowę lepiej rozpoczęli goście. W 53-ej minucie Mateusz Otocki dośrodkował piłkę w pole bramkowe gości, a tam przy biernej postawie Marka Siatraka, Patryk Kozak uderzeniem z woleja skierował ją do sieci. Minutę później chocianowianie mogli prowadzić, jednak Podziewski nie wykorzystał znakomitej sytuacji. W odpowiedzi Paweł Pytel prostopadłym podaniem otworzył drogę do bramki Piechucie, ale Paweł Czarnecki ofiarną interwencją uratował sytuację. Od 70-ej minuty Stal zepchnęła Karkonosze do defensywy. Przewaga miejscowych znalazła odbicie na wyniku, bo w 86-ej minucie Podziewski otrzymał dokładne podanie z głębi pola i nie dał szans Dubielowi na skuteczną obronę.

STAL CHOCIANÓW - KARKONOSZE JELENIA GÓRA 2-1 (0-1)

Bramki: 0-1 Piechuta 2', 1-1 Kozak 53', 2-1 Podziewski 86'.
Żółte kartki: Podziewski oraz Piechuta, Poszelężny.
Sędziowali: Damian Grabowski jako główny oraz Tomasz Biel i Tomasz Janusiewicz.
Widzów: 200.

STAL: Czarnecki - Różycki, Bednarz, Klimas (46' Otocki), Bekieszczuk (56' Cygan), Kozak (90'+1' Sołtys), Bartuzel, Sałata, Rogalski, Podziewski, Burda.
KSK: Dubiel - Cichoń, Firlej, Siatrak, Denis (78' Wersocki), Kuźniewski, Pytel, Gogolashvili (65' Szramowiat), Lekszycki (87' Statkowski), Piechuta, Poszelężny (71' Kowalski).

2016-11-12 15:59