CO
124.37
mg/m3
O3
104.42
ug/m3
PM10
14.76
ug/m3
PM2.5
8.41
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
pochmurnie
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Kupię:
- Kupię ANTYKI za Gotówkę - Zadzwoń - Dojeżdżam... (2024.05.01)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.28)
Sprzedam:
- Rolety rzymskie z trwałych tkanin akr... (2024.04.28)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.26)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione ostatnu ... (2024.04.26)
Sprzedam:
- Własna działalność rekreacyjna na plaży... (2024.04.25)
Kupię:
- Kupię ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI... (2024.04.19)
Nieruchomość: do wynajęcia:
- Kawalerka do wynajęcia (2024.04.17)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.16)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.14)
- Do Kibica do wyżej:
› Zestaw par 22. kolejki A klasy
2024.05.02 22:21
- Kibic:
› Wyniki i tabela po 23. kolejce ligi okręgowej
2024.05.02 22:10
- widz:
› Wyniki i tabela po 23. kolejce ligi okręgowej
2024.05.02 22:03
- Do wyżej:
› Wyniki i tabela po 23. kolejce ligi okręgowej
2024.05.02 20:01
- Do fusa Adriana:
› Wyniki i tabela po 27. kolejce 4. ligi dolnośląskiej...
2024.05.02 19:52
dolar amerykański | 1 USD | 4.0474 | |
euro | 1 EUR | 4.3323 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4345 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.067 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1724 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Wyniki i tabela po XX kolejce ligi okręgowej
XX kolejka ligi okręgowej:sobota, 15 kwietnia 2017:
Pogoń Świerzawa - Stella Lubomierz 3-1
Woskar Szklarska Poręba - KS Stare Jaroszowice 3-0
Łużyce Lubań - Sparta Zebrzydowa 0-0
GKS Raciborowice - Gryf Gryfów Śląski 2-3
Sudety Giebułtów - Czarni Lwówek Śląski 6-0
Olimpia Kamienna Góra - Piast Dziwiszów 3-0 vo.
Orliki Węgliniec - Cosmos Radzimów 0-3 vo.
Pauzuje Hutnik Pieńsk.
1. | Olimpia Kamienna Góra | 19 | 44 | 41:18 |
2. | Stella Lubomierz | 18 | 41 | 43:23 |
3. | Sudety Giebułtów | 18 | 40 | 54:20 |
4. | Pogoń Świerzawa | 19 | 39 | 39:15 |
5. | Gryf Gryfów Śl. | 19 | 37 | 37:23 |
6. | Łużyce Lubań | 19 | 33 | 32:24 |
7. | Woskar Szklarska Poręba | 19 | 30 | 42:28 |
8. | Cosmos Radzimów | 19 | 26 | 33:36 |
9. | Sparta Zebrzydowa | 18 | 24 | 24:28 |
10. | Hutnik Pieńsk | 17 | 19 | 28:36 |
11. | GKS Raciborowice | 19 | 18 | 24:35 |
12. | Czarni Lwówek Śl. | 19 | 11 | 20:52 |
13. | Stare Jaroszowice | 18 | 9 | 23:47 |
14. | Piast Dziwiszów | 18 | 13 | 24:48 |
15. | Orliki Węgliniec | 19 | 13 | 22:53 |
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2017-04-15 02:51
› Wyniki i tabela po 23. ...
2024-05-01
komentarze: 78
› Wyniki i tabela po 27. ...
2024-05-01
komentarze: 38
› Pogrzeb Andrzeja Ciepie...
2024-05-01
komentarze: 0
› Rowerowy weekend w Jele...
2024-05-02
komentarze: 0
› Jakie problemy zgłosili...
2024-05-02
komentarze: 0