380.71

72.61

16.34

8.48

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-05-17 o godzinie 08:00.

- zasx:
Ścieki z gminy Podgórzyn wpływają prosto do stawu w...

AKS walczył do końca

Mecz miał dwie różne połowy. Podrażnieni porażką w Jeleniej Górze piłkarze ze Strzegomia ostro ruszyli do ofensywy. Swoje szanse na zdobycie gola mieli aktywny Domaradzki, J. Krzyżanowski oraz A. Wasilewski. Piłka po strzale tego ostatniego odbiła się od słupka. W drugiej części gra się wyrównała. Orla opanowała sytuację, coraz częściej gościła pod bramką AKS i od 62 minuty prowadziła. Po faulu Skrypaka w polu karnym na Makiele z rzutu karnego trafił Wielogórski. W kolejnej sytuacji strzał Jurgi z bliska fenomenalnie obronił Słowik. W samej końcówce remis strzałem głową strzegomianom uratował A. Wasilewski. - Z przebiegu całego meczu remis nie krzywdzi żadnej ze stron. Mamy za sobą udany okres. Rozegraliśmy trzy mecze z silnymi zespołami i nie doznaliśmy w nich ani jednej porażki - cieszył się Piotr Bolkowski, trener Orli. - Szkoda mi bardzo pierwszej połowy, bo powinniśmy prowadzić 2:0. Później to Orla doszła do głosu i mogliśmy ten mecz przegrać. Chłopcy chcieli zmazać plamę z Jeleniej Góry i grali do końca. Dzięki dużej determinacji udało się zremisować - dodał Jarosław Krzyżanowski, szkoleniowiec AKS.

AKS GRANIT STRZEGOM S.A - ORLA WĄSOSZ 1:1 (0:0)

Bramki: 0:1 Wielogórski (62-karny), 1:1 A. Wasilewski (90+1).
Żółte kartki: Durajczyk, D. Krzyżanowski oraz Możdrzech, Rzepka, Makieła, Koroś.
Sędziowali: Waldemar Socha jako główny oraz Piotr Nowicki i Andrzej Socha (Jelenia Góra).
Widzów: 200.

AKS: Słowik - Durajczyk (75 Szerszeń), Skrypak, Serweciński, Krupnik, J. Krzyżanowski, Sobczak, Domaradzki, D. Krzyżanowski (65 Alwin), A. Wasilewski, M. Wasilewski.
ORLA: Wielogórski - Stuczyk, Rzepka, Koroś, Bojanowski (78 Kacprzak), Gęstwa (67 Jurga), Puchała, Możdrzech, Sobieraj (87 Srebrniak), Kendzia, Makieła.

2017-05-07 00:01