103.98

112.75

18.58

7.03

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-05-02 o godzinie 03:00.

- Orzeł:
Wyniki i tabela po 27. kolejce 4. ligi dolnośląskiej...

Łomnica walczyła w Wałbrzychu

Zacięte spotkanie obejrzeli kibice w Wałbrzychu, gdzie Górnik Nowe Miasto pokonał Łomnicą 2:1. Do przerwy na stadionie Aqua Zdrój padł jeden gol, w 23 minucie gospodarze wyprowadzili szybką kontrę. Podanie z własnej połowy przejął Wolski, podwójnie zakręcił obrońcą rywali i wyłożył piłkę jak na tacy Misiułajtysowi, który dopełnił formalności. Po zmianie stron nadal trwała zacięta walka. Po kwadransie wałbrzyszanie wyprowadzili kolejną kontrę, którą rozpoczęła strata piłki przez Kucharczyka na środku boiska. Wolski wpadł z piłką w pole karne gości, a tam rzucił mu się pod nogi Biernat, łamiąc przy tym przepisy. Rzut karny pewnie wykorzystał Francus. Gol dla łomniczan również padł z jedenastu metrów, zdobył go Cieślik i to on zdaniem arbitra był faulowany w "szesnastce".

GÓRNIK NOWE MIASTO WAŁBRZYCH - KS ŁOMNICA 2:1 (1:0)

Bramki: 1:0 Misiułajtys (23), 2:0 Francus (61), 2:1 Cieślik (69).
Żółte kartki: Worski, Szymski, Jabłonowski, Raciniewski, Francus oraz Kucharczyk.
Sędziował: Niciński (KS Wrocław).

GÓRNIK: Fonfara - Dąbrowski (90 Fedycki), Francus, Jabłonowski (85 Jankowski), Kaczmarek, Łabiak, Misiułajtys (87 Surgieniewicz), Raciniewski, Szymski, Wojciechowski (55 Puzdrowski), Worski (80 Włodarczyk).
KSŁ: Biernat - Cieślik, Gorczyca, Grygiel (72 O. Aleksiejew), P. Habasiński, Jałgiejczuk, Kucharczyk (64 Kapusta), Okowiński, Salamon, Turczyk, Zaleszczyk.

2024-03-31 22:09