116.63

114.01

20.06

6.39

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-05-01 o godzinie 12:00.

Twardy wygrywa na wyjeździe

Mecz udanie rozpoczęli gospodarze, którym prowadzenie zapewnił Tomasz Król już w szóstej minucie. W 14 było już 1:1, a gola z rzutu karnego zdobył Piechowiak. Decydujący o losach spotkania gol padł w drugiej połowie, a zdobył go niezawodny Kulesza, który dziewięć minut wcześniej pojawił się na placu gry. Wynik 1:2 utrzymał się do końca, choć w końcówce miejscowi doprowadzili do wyrównania, jednak zdaniem arbitra gol padł ze spalonego.

KS STARE JAROSZOWICE - TWARDY ŚWIĘTOSZÓW 1:2 (1:1)

Bramki: 1:0 T. Król (6), 1:1 Piechowiak (14), 1:2 Kulsza (70).
Żółte kartki: Kliwak, T. Król, Zielonka, Świca oraz Maliszewski, Biniecki.
Sędziował: Cabała.

KSSJ: Purta - Kliwak, Kopała, T. Król, Nizioł, Pokropywny, Świca, Szumiata, Tofil, Tur (69 Chudzik), Zielonka.
TWARDY: Kizyma - Biniceki, Cygan, Gosiak (25 Selmaj), Łojko, Malaszewski, Medyk (61 Kulesza), Moczała, Piaśnik, Piechowiak, Skiba.

2024-04-01 20:15