104.15

111.04

22.44

6.88

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-05-01 o godzinie 11:00.

Przerwać fatalną passę

Piłkarze Karkonoszy Jelenia Góra rozegrają szóste spotkanie tej wiosny, ich rywalem przy Złotniczej 12 będzie Carina Gubin (6 kwietnia 2024, godz. 17:00, bilety: 15 zł). Nasz zespół przegrał pięć meczów z rzędu i teraz mu się wziąć w garść, bo kolejna strata punktów pogłębi kryzys i niebezpiecznie zbliży go do strefy drużyn walczących o utrzymanie.
Goście to trzeci zespół od końca, w ostatnim meczu przegrali u siebie ze Stilonem Gorzów Wielkopolski 1-5. W środę grali w Zielonej Górze, gdzie po golu w ostatniej minucie dogrywki przegrali z miejscową Lechią 2-3. Był to mecz w ramach 1/8 finału Lubuskiego Pucharu Polski. Jesienią Karkonosze zremisowały w Gubienie 2-2, gole dla nas zdobyli Matuesz Baszak i Dominik Bronisławski. Dobrą wiadomością dla kibiców jest, że Dominik po raz pierwszy od pół roku znajdzie się meczowej 19-tce, bowiem wyleczył już kontuzję, której doznał jesienią w meczu z Odrą Bytom Odrzański.
Organizatorzy informują, że w przerwie meczu odbędą się konkursy i losowanie nagród, które ufundowali partnerzy klubu: Kobe Grill, Pizzeria Gazownia, Park Trampolin Wild Jump oraz Decathlon. Parking dla kibiców znajduje się naprzeciwko bocznego boiska na placu szkoleniowym Szkoły Jazdy Woś. Cena biletu parkingowego wynosi 10 zł.

2024-04-05 21:15