108.39

116.10

16.13

6.14

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-05-01 o godzinie 13:00.

BKS nie złożył broni

Piłkarze BKS w pierwszej połowie nieco oddali pole gościom, ale dobrze dysponowany Mazur nie dał się pokonać. Po zmianie stron miejscowi bardziej aktywnie poczynali sobie w formacji ofensywnej i w 59 minucie licznie zgromadzeni kibice przy ulicy Rajskiej mogli cieszyć się z gola Posadowskiego. Goście szybko zareagowali i Rusiecki już po czterech minutach doprowadził do wyrównania. Zenit przejął inicjatywę, ale dalej dobrze w bramce bolesławian spisywał się Mazur. W 82 min. drugą żółtą kartkę obejrzał Kapusz i stało się jasne, że międzyborzanie będą chcieli wykorzystać przewagę. Mocno naciskali, ale BKS zdołał obronić jeden punkt. Mało tego, Zapiór w doliczonym czasie gry mógł zapewnić gospodarzom pełną pulę, ale piłka po jego strzale trafiła tylko w poprzeczkę.

BKS BOLESŁAWIEC - ZENIT MIĘDZYBÓRZ 1:1 (0:0)

Bramki: 1:0 Posadowski (59), 1:1 Rusiecki (63).
Czerwona kartka: Kapusz (82) oraz Iwaszko (90+3).
Żółte kartki: Kapusz, Spraski oraz Dziuba, Białasik, Iwaszko.
Sędziował: Bielak (KS Wrocław).

BKS: Mazur - Bochnia, Bomba, Borowski, Gałka (90+4 Kraśnicki), Kapusz, Posadowski (68 Kalisz), Sinica (80 Kowalonek), Spraski (90+5 Podziewski), Zagórski, Zapiór.
ZENIT: Dziuba - Białasik, Czech, Iwaszko (60 Kawka), Korcik, Kruszyński, Małolepszy (60 Kluziak), Mazurek (6 Nowacki, 75 Nowacki) Rusiecki, Szczypkowski, Tomaszewski.

2024-04-07 21:53