388.56

124.44

17.45

9.07

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-05-21 o godzinie 13:00.

- Kibic do wyżej:
Wyniki i tabela po 30. kolejce 4. ligi dolnośląskiej...

Przełamanie Chrobrego

Chrobry przerwał serię bez zwycięstwa, która trwała od 5 listopada i zdołał tego dokonać, choć grał w osłabieniu już od 12 minuty, gdy czerwoną kartkę otrzymał Trembacz. Jedynego gola podopieczni trenera Tylutkiego zdobyli na minutę przed przerwą. Na bramkę uderzał Smolarek, a odbitą przez Finka piłkę dobił Kurek. W 66 min. po drugiej żółtej kartce dla Wróblewskiego siły się wyrównały, jednak wynik spotkania nie uległ już zmianie.

CHROBRY NOWOGRODZIEC - NYSA ZGORZELEC 1:0 (1:0)

Bramka: 1:0 Kurek (44). Czerwone kartki: Trembacz (12) oraz Wróblewski (66). Żółte kartki: Pochwała, Niedzielski oraz Iwanowski, Wilk, Piwowar, Wronkowski, Wróblewski. Sędziował: Ołota.

CHROBRY: K. Różnicki - Kurek, Martynowski, Miler (70 Muszyński), Niedzielski (60 Pędlowski), Paruch (14 Miżdal), Smolarek, Staniów, Stempak (46 Pochwała), Tkacz, Trembacz.
NYSA: Fink - Brzoza, Iwanowski, Janicki (60 Piwowar), Jurgowski, Kaźmierczak (81 Przybysz), Kościuk (77 Szakiel), Sawicki, Wilk, Wróblewski, Wronkowski.

2024-04-07 22:09